رفتن به مطلب
farhad6169

ادیت محتوای SQL

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک پکیج خریداری کردم و نصب کرده و ادیت کردم. این پکیج یک سایت فروشگاهی هستش. بعد از ادیتهای خواسته شده از طرف شرکت مربوطه قسمتی در سایت است که معلوم نبود از کجا ساخته شده است. تمامی قسمت هایی که ادیت شده است رو با نرم افزار notepad++ سرچ کردم و بعضی نوشته ها در فایلهای زبان و بعضی داخل فایل های php بود که همه رو نوت پد پیدا می کرد و من هم ادیت می کرد. اما در قسمت مدیریت سایت نوشته هایی مثل شماره موبایل و اسم سازنده پکیج هست که قسمتی از متن رو دادم نوت پد تا پیدا کنه ولی پیدا نکرد.

جالب اینکه بعد از اینکه از sql بک آپ گرفتم و دوباره سرچ کردم دیدم که این محتوا داخل sql پیدا شد. یعنی نشون داد که مثلا این خطی که من سرچ می کنم در خط 16000 از خطوط فایل بک آپ گرفته شده از sql است.

به احتمال قوی سازنده بطور مستقیم داخل sql محتوای خودش رو نوشته است.

آیا راهی هست تا فایل sql رو بتونم ادیت کنم و قسمت هایی که می خام رو عوض کنم .

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به نوعی میشه گفت که پاسخ سوال رو خودتون دادید یعنی ویرایش فایل بک آپ و بازگردانی آن

راه حل دیگه اینه که ، پس از ورود به دیتابیس از بالا روی تب سرچ کلیک کنید و با وارد کردن کلمه یا قسمتی از متن موردنظر ، جستجو کنید

پس از نمایش نتایج روی نام تیبلی که حاوی نتایجی هست کلیک کنید و مستقیما ویرایش موردنظرتون رو انجام بدید

قبل از هر تغییری ، بک آپ فراموش نشه !!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

یکبار اینکار رو انجام دادم و روی فایل بک آپ ادیت انجام دادم ولی این فایل دیگه Import نشد و ارور داد.

ولی از sql سرچ نکرده بود.

در صورت امکان کمی راجعبه کاری که این شخص انجام داده است توضیح بدهید.

آیا بنده هم می توانم این کار رو انجام دهم و در مدیریت جوملا قسمتی اضافه کنم که کاربر نتواند از فایل ها و از خود جوملا ادیت کند؟

با تشکر

ویرایش شده توسط فرهاد سليماني

لینک به ارسال

با تشکر
چگونه خودم میتونم در کارهام یک همچین رکوردی در قسمتی از مدیریت یا حتی در فوتر سایت قرار بدم طوری که در فایلها چیزی نباشه و فقط از SQL خواهنده بشه.

با تشکر

لینک به ارسال

با تشکر

چگونه خودم میتونم در کارهام یک همچین رکوردی در قسمتی از مدیریت یا حتی در فوتر سایت قرار بدم طوری که در فایلها چیزی نباشه و فقط از SQL خواهنده بشه.

با تشکر

با سلام

همچین چیزی عملی نیست . یعنی باید حتما از یک فایلی فرامینی به پایگاه داده ارسال بشه تا اطلاعات از پایگاه داده فراخوانی بشن

البته اینم بگم که اون جستجویی که شما در فایلها انجام دادید و نتیجه نگرفتید ممکنه به این دلیل باشه که اون محتوا بصورت کد شده در فایلها وارد شده باشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...