رفتن به مطلب
سید رضا شجاع رضوی

مشکل با گذاشتن محصول در جوم شاپینگ

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من فروشگاه ساز جوم شاپینگ رو روی جوملا نصب کردم الان همه چیزش آمادس اما وقتی برای همکاری در فروش به سایت ها مراجعه میکنم اونا یه لینک به من میدن که محصول اونجاست و بعد از خریده شدنش یه پورسانت به من میده حالا من میخوام بدونم که این لینک رو کجا باید وارد کنم ؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده دقیقا منظورتان را متوجه نشدم 

لینک دریافتی لینک دانلود مستقیم می باشد؟

لینک بازاریابی می باشد؟

لینک ............

؟؟

لینک به ارسال

اگر توی قسمت همکاری در فروش سایتی عضو باشید وقتی که وارد پنل کاربری خود میشوید چند محصول گذاشته که ما با قرار دادن آنها توی سایت میتونیم اونا رو به فروش بزاریم ولی برای اون محصول فقط یه لینک گذاشته که ما با قرار دادن اون لینک توی سایتمون خریدار رو مستقیم به سایت فروشنده هدایت میکنه و در اصل ما یک واسطه در این خرید و فروش هستیم حالا میخوام بدونم اون لینکی که میده رو باید در کجای بخش افزودن محصول توی جوم شاپینگ بزارم ؟

لینک به ارسال

با این توصیف شما اصلا از جوم شاپینگ نباید استفاده کنید زیرا خرید و فروش در سایت شما انجام نمیگیرد میتوانید لینک خرید را درون مطالب سایت قرار دهید.

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا اینقدر اسپم ارسال نفرمائید.

بنده گفتم درون مطالب خود می توانید با یک استایل شیک آنرا منتشر کنید بدون نیاز به هیچ افزونه ای

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...