رفتن به مطلب
sattarjoo

مشکل با مدیریت سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

3 روزی هست بدون اینکه تغییراتی در سایت ایجاد کنم اصلا وارد مدیریت سایت نمی توانم شوم پیغام 404 میده

از دوستان ممنون میشم کمک کنن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام هرچه زودتر به مدیریت بفرمائید بکاپ را نگه دارند و پاک نکنند همچنین آدرس سایت را بفرمائید

لینک به ارسال

دوست عزیز منظور بنده این بود لینک سایت خود را اینجا مطرح نمایید.

آدرس سایت: www.nursingazzahra.ir

به هرحال بنده سایت شما را بررسی نمودم و به این نتیجه رسیدم که با ورود به صفحه اصلی سایت شما به آدرس /fa منتقل میشویم که این نباید  مشکلی داشته باشد.

ولی مشکل این است که با وارد شدن به آدرس سایت: www.nursingazzahra.ir/administrator به پوشهwww.nursingazzahra.ir/fa/administrator منتقل می شویم.

نظر بنده این است که قابلیت ریدایرکت به پوشه fa را بردارید زیرا کارزیاد جالبی نیست به این علت که سایت شما دو زبانه نمی باشد.

لینک به ارسال

دوست عزیز منظور بنده این بود لینک سایت خود را اینجا مطرح نمایید.

آدرس سایت: www.nursingazzahra.ir

به هرحال بنده سایت شما را بررسی نمودم و به این نتیجه رسیدم که با ورود به صفحه اصلی سایت شما به آدرس /fa منتقل میشویم که این نباید  مشکلی داشته باشد.

ولی مشکل این است که با وارد شدن به آدرس سایت: www.nursingazzahra.ir/administrator به پوشهwww.nursingazzahra.ir/fa/administrator منتقل می شویم.

نظر بنده این است که قابلیت ریدایرکت به پوشه fa را بردارید زیرا کارزیاد جالبی نیست به این علت که سایت شما دو زبانه نمی باشد.

با سلام

دو سال پیش از جوملا1.5 به 2.5 میخواستم ارتقا بدم مشکلی پیش اومد و اون هم این بود که از هرمطلب دو تا بود به خاطر همین یکی مدیران تیم جوملا اون رو به fa ریداکت کرد که مشکل حل شد حالا من ریکاوری کردم هاست را

فقط برای ارتقا به جوملا 3 چقدر دیگه صبر کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

به علت زیاد بودن افزونه های ناسازگار با جوملا 3 ارتقا جوملا کمی مشکل میباشد به همین دلیل بنده از عهده آن عاجزم با عرض پوزش

لینک به ارسال

مشکل پوشه مدیریت حل شد؟چون الان که ادرس مدیریت رو زدم ازم رمز اول رو میخواد

لینک به ارسال

مشکل پوشه مدیریت حل شد؟چون الان که ادرس مدیریت رو زدم ازم رمز اول رو میخواد

قسمت پررنگ و قرمز ارسال زیر را ببینید.

با سلام

دو سال پیش از جوملا1.5 به 2.5 میخواستم ارتقا بدم مشکلی پیش اومد و اون هم این بود که از هرمطلب دو تا بود به خاطر همین یکی مدیران تیم جوملا اون رو به fa ریداکت کرد که مشکل حل شد حالا من ریکاوری کردم هاست را

فقط برای ارتقا به جوملا 3 چقدر دیگه صبر کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...