رفتن به مطلب
mohsen-73

رفع مشکل سیستم جامع پرداخت بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان سایت جومینا قبلا  (نسخه 1.5) سیستم جامع پرداخت بانک ملت رو برای جوملا 2.5 منتشر کرده بود ولی این افزونه با جوملا 3 مشکل داره و این ارور رو میده هنگام انتقال به درگاه بانک

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at  

public_html/components/com_joominapay/views/prepayment/tmpl/joominamellat.php:3) in public_html/libraries/joomla/session/session.php on line 658

هر کدوم از دوستان که میتونن کمک کنن تا این افزونه برای جوملا 3 هم بهینه سازی بشه مشکلش فقط توی انتقال به درگاه بانکه و  مشکلی دیگه نداره خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

افزونه مشکلی نداره احتمالا یک پلاگین دارید که داره سشن را اشغال میکنه تک تک پلاگین ها را غیر فعال کنید ببینید با کدوم تداخل داره مثل rsmembership

لینک به ارسال

درود بر شما

افزونه مشکلی نداره احتمالا یک پلاگین دارید که داره سشن را اشغال میکنه تک تک پلاگین ها را غیر فعال کنید ببینید با کدوم تداخل داره مثل rsmembership

من تمام کامپونت هایی رو که نصب کرده بودم غیر فعال کردم اما بازم همون ارور رو میده 

لینک به ارسال

پلاگین ها را هم تست بفرمایید

همه کامپونت ها و پلاگین های غیر پیشفرض جوملا رو غیر فعال کردم اما بازم مشکل پا برجاست فکرکنم با جوملا 3 مشکل داره ، دوستان جومینا اگه بتونن با جوملا3 بهینه سازی و هماهنگ کنن و به صورت رسمی منتشر کنن تو سایت خیلی خوبه 

لینک به ارسال

:-)

مهندس جان سرکار گذاشتی ؟

برادر این افزونه برای جوملا 2.5 است

در صفحه ای هم که دانلود فرمودید نوشته شده برای جوملا 2.5

لینک به ارسال

:-)

مهندس جان سرکار گذاشتی ؟

برادر این افزونه برای جوملا 2.5 است

در صفحه ای هم که دانلود فرمودید نوشته شده برای جوملا 2.5

من گفتم تو پست اولم که با جوملا 3 مشکل داره و کسیهست که بتونه مشکل رو برای جوملا 3 برطرف کنه؟

اصلا سوالم این بود :)

لینک به ارسال

درودبر شما

بنده سعی می کنم در اسرع وقت که بتونم این کار را انجام بدم اما به شما زمان خاصی نمی توانم بدهم

باید منتظر باشید

لینک به ارسال

اقای تهرانی و میری خیلی ممنون از لطفتون
من امروز افزونه سیستم جامع پرداخت بانک ملت رو دوباره رو یه جوملا 3 خام که هیچ افزونه ای روش نبود نصب کردم و تونستم به درگاه متصل بشم و پرداخت رو انجام بدم و پیغام بعد از پرداخت هم مشکلی نداشت و نشون داد فقط مشکلی که اون بالا نوشتم هنوز وجود داره یعنی وقتی پرداخت رو که میزنیم مینویسه درحال انتقال به بانک بالاش یه اروری رو نوشته اما فوری رد میشه و به درگاه بانک انتقال پیدا می کنه و پرداخت هم انجام میشه مشکل فقط دیده شدن اون چند خط اروره ، گفتم اطلاع بدم که خواستید بهینه سازیش کنید اون قسمت روهم درست کنید ممنون

اگه نیاز بود میتونم آدرس سایت رو براتون پیام خصوصی کنم 

عکس پیوست شده

post-42411-0-69703600-1428149181_thumb.p

post-42411-0-69703600-1428149181_thumb.p

ویرایش شده توسط mohsen-73

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...