رفتن به مطلب
mohsen kian

افزونه ارجاع به صفحه بعد از پرداخت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تبریک سال نو به همه دوستان

آیا افزونه ای وجود دارد که پس از پرداخت وجه کاربر را به یک لینک ارجاع دهد (منظور یک Page است)

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون رو متوجه نشدم کامل تر لطفا

می خوام وقتی کاربر وارد یک صفحه می شود از طریق افزونه  پرداخت را انجام دهد و بعد از اینکه پرداخت انجام شد و از صفحه پرداخت بازگشت به صفحه ای که مدنظرم هست ارجاع داده شود  مثلا من یک صفحه برای آپلود عکس دارم که کاربر اینکار را انجام می دهد قبل از ورود به این صفحه مبلغ را پرداخ نماید و بعد به این صفحه وارد شود

امیدوارم تونسته باشم منظورم و برسونم.

لینک به ارسال

می خوام وقتی کاربر وارد یک صفحه می شود از طریق افزونه  پرداخت را انجام دهد و بعد از اینکه پرداخت انجام شد و از صفحه پرداخت بازگشت به صفحه ای که مدنظرم هست ارجاع داده شود  مثلا من یک صفحه برای آپلود عکس دارم که کاربر اینکار را انجام می دهد قبل از ورود به این صفحه مبلغ را پرداخ نماید و بعد به این صفحه وارد شود

امیدوارم تونسته باشم منظورم و برسونم.

up

لینک به ارسال

درود بر شما

فکر نکنم اماده چنین چیزی باشه

البته چون درگاه های ایرانی حتما باید در صفحه برگشت یک سری ستل هایی انجام بشه این مورد یکمی مشکل یدا خواهد کرد

باید اگر چنین چیزی بخواهید مثلا افزونه های پرداخت رو ویرایش کنید

زمانی که ستل انجام شد به یک صفحه ی دیگر کاربر را هدایت کند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...