رفتن به مطلب
ehsan1

نمایش ماژول در محتوا

پست های پیشنهاد شده

ساده ترین روش برای فراخوانی یک ماژول در محتوای یک مطلب چگونه هستش؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

فکر کنم خود جوملا این مورد رو داره یعنی یه پلاگین برای این کار داره بصورت پیشفرض

اما شما با پلاگین moduleanywhere هم می توانید این کار را به راحتی انجام دهید

لینک به ارسال

درود بر شما

فکر کنم خود جوملا این مورد رو داره یعنی یه پلاگین برای این کار داره بصورت پیشفرض

اما شما با پلاگین moduleanywhere هم می توانید این کار را به راحتی انجام دهید

چطور پلاگین خود جوملا رو فعال کنم و ماژولو در این پلاگین فراخوانی کنم ؟

لینک به ارسال

دوستان و اساتید عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

یک پلاگین پیدا کردم اما نصب نشد

اگر تجربه ای در این مورد دارید ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

خود جوملا یک پلاگین داره به نام بارگذاری ماژول در مطلب یا loadmodule که شما باید در ابتدا یک ماژول بسازی و بهش یک موقعیت بدی و در تمامی صفحات منتشر کنی.

البته بهتره که این موقعیت در قالب وجود نداشته باشه تا این ماژول واسه خودش جایی نمایش نده. مثلا اسم موقعیت رو بذار hassan بعد از ساخت و انتشار ماژول داخل محتوای مطلب این کد رو وارد کن

{loadposition user1}

که البته به جای user1 اسم موقعیتی که واسه ماژولت گذاشتی رو بنویس. که خیلی راحت اون ماژولی که تو این موقعیت منتشر شده بود در ادامه مطلب نمایش داده میشه.

اگر بعد از این کارها باز نمایش نداد، برو داخل پلاگینها پیداش کن و ببین که احتمالا غیر فعال هستش.

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام

خود جوملا یک پلاگین داره به نام بارگذاری ماژول در مطلب یا loadmodule که شما باید در ابتدا یک ماژول بسازی و بهش یک موقعیت بدی و در تمامی صفحات منتشر کنی.

البته بهتره که این موقعیت در قالب وجود نداشته باشه تا این ماژول واسه خودش جایی نمایش نده. مثلا اسم موقعیت رو بذار hassan بعد از ساخت و انتشار ماژول داخل محتوای مطلب این کد رو وارد کن

{loadposition user1}

که البته به جای user1 اسم موقعیتی که واسه ماژولت گذاشتی رو بنویس. که خیلی راحت اون ماژولی که تو این موقعیت منتشر شده بود در ادامه مطلب نمایش داده میشه.

اگر بعد از این کارها باز نمایش نداد، برو داخل پلاگینها پیداش کن و ببین که احتمالا غیر فعال هستش.

موفق باشی

ممنون از توضحیات کامل و درستتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...