رفتن به مطلب
m-biainja

ارسال مطلب بعد از پرداخت هزینه

پست های پیشنهاد شده

سلام - فرض کنید من یه فرم تماس با ما دارم که بازدید کننده عمومی میتونه توط اون به من پیغام بده - من میخوام از طریق این فرم یه امکان ویژه به کاربر بدم که حالا جاش نیست صحبت کنیم راجع بهش چون از بحث خارج میشیم

من میخوام کاربر یه لیست باکس داشته باشه که از تون اون مثلا قیمت رو انتخاب کنه مثلا 1000 تومن 10000 تومنو .... بعد پرداخت کنه آنلاین اونو --- بعد برگرده و حالا امکان این که بهم پیغام بده رو داشته باشه یعنی تا قبل از اون نتونه پیغام بده

راهی هست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله با Rsform متصل به درگاه پرداخت می تونید چنین چیزی رو بسازید ولی تمامی فرم ها ثبت میشه ولی نشون داده میشه که پرداخت شده یا نه

لینک به ارسال

آیا جایگزینی هست براش که به درگاه زرین پل وصل باشه ؟

اونی که تو خود جومینا هست برای جوملا 2 چطور ؟-

لینک به ارسال

آقای قاسمی راه کار بدید ! الان جوملا 3 عملا هیچی نداره تو ایران! الان میخوام یه تاپیک دیگه بزنم که تو یه فروم دیگه اصلا به نتیجه نرسیدم و اونجا سوال مهمی دارم امیدوارم حتما راهنمایی کنید منو تو تاپیک جدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...