رفتن به مطلب
alijoon_60

مشکل در قرار گیری تیتر مطلب و خلاصه مطلب در وسط صفحه

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

یه سوال در مورد کامپوننت نمایش مطلب در وسط سایت دارم ؟

فاصله بین تیتر مطلب و خلاصه مطلب رو از کجا باید تنظیم کنم ؟! یعنی اگه بخوام فاصله تیتر با مطلب کم کنم چی کار باید بکنم.

اگه اشتباه نکنم com_content هستش درسته ؟!

لطفاً راهنمایی دقیق بفرمایید، با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت سرور گرامی جناب آقای تهرانی

من از قالب جوملای تابناک که شما طراحی کردید خیلی خوشم اومده و دارم روش کار میکنم دست شما درد نکنه

در حین سادگی اما بسیار عالی هستش، فقط یه سری تنظیمات باید روش انجام بشه که من توو قسمت کامپوننت محتوا توو وسط سایت گیر کردم و هر کاری می کنم فاصله بین سر تیتر مطلب و خلاصه مطلب رو کم کنم نمی تونم، اگه امکان داره راهنمایی کنید از کجا باید این فاصله رو کم یا زیاد کنم

تشکر می کنم از زحمات شما:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

کسی با ماژول Qmini_news کار کرده ؟!

وقتی روی تیتر خبر کلیک می کنی و وارد صفحه خبر میشی چطوری میشه خلاصه خبرو بالای صفحه نیاره و یا اندازه نمایش خلاصه مطلب رو مثل خبر اصلی بیاره ؟!

من هر کاری می کنم اندازه خلاصه مطلب رو توو صفحه خبر درستش کنم نمیشه ؟!:exclamation:

لینک به ارسال

با عرض سلام مجدد

مشکل من همچنان باقی است و هر کجا که سر زدم نتونستم مشکلمو حل کنم

با سلام و خسته نباشید

من یه مشکل توو قسمت نمایش اخبار در صفحه نخست دارم. وقتی متن رو با عکس وارد می کنم بین تیتر خبر بعدی با خلاصه مطلب بالایی فاصله زیادی می افته و از طرفی متن خلاصه مطلب رو نمی دونم چطوری Justify کنم تا متن من مرتب در صفحه اول نشان داده بشه ؟!

آدرس سایت من هم : http://severalnews.ir هستش

با تشکر

با عرض سلام مجدد

مشکل من همچنان باقی است و هر کجا که سر زدم نتونستم مشکلمو حل کنم

با سلام و خسته نباشید

من یه مشکل توو قسمت نمایش اخبار در صفحه نخست دارم. وقتی متن رو با عکس وارد می کنم بین تیتر خبر بعدی با خلاصه مطلب بالایی فاصله زیادی می افته و از طرفی متن خلاصه مطلب رو نمی دونم چطوری Justify کنم تا متن من مرتب در صفحه اول نشان داده بشه ؟!

آدرس سایت من هم : http://severalnews.ir هستش

file.php?id=11219&mode=view

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...