رفتن به مطلب
sajad dp

چه طور از جوملا 1.6 به نسخه 1.5 برگردم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

میدونم که همه ان روزها از 1.5 به 1.6 مهاجرت میکنن!

اما ماجرا از این قراره که من اون اوایل که جومینا نسخه 1.6 رومنتشر کردم رفتم روی سایتی که از جاهایی که باهاش سرو کار دارم نصب کردم و خودم هم مدیریت سایت رو به عهده گرفتم...

اما مشکل اینجاست که افزونه برای جوملا 1.6 خیلی کمه به خصوص افزونه حیاتی نظرات که اصلا رایگان درست و حسابی براش پیدا نشد!

حالا میخوام سیستم سایت رو به جوملا 1.5 تغییر بدم تا از مشکلاتم کم بشه!

برای انتقال دیتابیس و کاربران چه راهی رو بهم پیشنهاد میکنین؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میدونم که همه ان روزها از 1.5 به 1.6 مهاجرت میکنن!

اما ماجرا از این قراره که من اون اوایل که جومینا نسخه 1.6 رومنتشر کردم رفتم روی سایتی که از جاهایی که باهاش سرو کار دارم نصب کردم و خودم هم مدیریت سایت رو به عهده گرفتم...

اما مشکل اینجاست که افزونه برای جوملا 1.6 خیلی کمه به خصوص افزونه حیاتی نظرات که اصلا رایگان درست و حسابی براش پیدا نشد!

حالا میخوام سیستم سایت رو به جوملا 1.5 تغییر بدم تا از مشکلاتم کم بشه!

برای انتقال دیتابیس و کاربران چه راهی رو بهم پیشنهاد میکنین؟

نمیدونم چنین قابلیتی وجود داره یا نه اما یه پیشنهاد دارم شاید به دردر بخوره:P

اینطور که از تیتر پستت مشخصه اینطور میشه فهمید که قبلا جوملا 1.5 داشتی و الان 1.6 داری و دوباره میخوای برگردی به همون1.5؟

پیشنهادم اینه اگه خیلی عجله داری و تا دوستان پاسخ بدهند ، اگه خیلی از زمان مهاجرتت به 1.6 نمیگذره ، میتونی از بک آپ قبلیت استفاده کنی و همون که 1.5 بود رو بزاری

حداقل زیاد ضرر نمیکنی!

:1:

لینک به ارسال

با سلام

در حال حاضر چنین امکانی نیست...

جدیدترین بک آپ مربوط به جوملا 1.5 که قبلا داشتید رو ریستور کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

نمیشه!

من دو ماه پیش سایت رو کلا اوردم پایین و از بیس جوملا 1.6 کار کردم!:D

اگه راهی برای انتقال یوزرها هم پیدا بشه برام بسه مطالب رو یه جوری کپی میکنم!

لینک به ارسال

با سلام

همون طور که دوستان فرمودند تاحالا من هم روشی برای این کار ندیدم ...

در مورد کمبود افزونه های 1.6 هم هیچ نگران نباشید و مطما باشید که روز به روز این افزونه ها دوچندان خواهند شد ... در در سایت مادر و هم جومینا.

بنظر من بهترین کار این هست که شما هر افزونه ای میخواهید در قسمت درخواست ها مطرح کنید تا افزونه مناسب اون کا به شما معرفعی شود .

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال
دوست عزیز از دیتابیس قسمت کاربران بکاپ بگیر و روی 1.5 متحان کن ببین جواب میده!!!

ممنون

فکربدی هم نیست!

بهزودی امتحان میکنم و خبرش رو میدم

با سلام همون طور که دوستان فرمودند تاحالا من هم روشی برای این کار ندیدم ... در مورد کمبود افزونه های 1.6 هم هیچ نگران نباشید و مطما باشید که روز به روز این افزونه ها دوچندان خواهند شد ... در در سایت مادر و هم جومینا. بنظر من بهترین کار این هست که شما هر افزونه ای میخواهید در قسمت درخواست ها مطرح کنید تا افزونه مناسب اون کا به شما معرفعی شود . موفق باشید یا حق

شمسی جان وقتی کامپوننت نظرات رایگان نیومده دیگه درخواست کردن هم نداره! (البته تاپیک درخواست من توی اون تالار هست!)

=---------=

این جور که معلومه باید اون پیشنهاد دوستمون رو بررسی کنم و اگه نشد صبر کنم!

لینک به ارسال

با سلام

من هم سايت جديد رو بر اساس جوملا 1.6 درست كردم با كمبود افزونه ها هم ساختم اما چيزي كه نگران كرده من رو همين وارد شدن

جوملا 1.7 و قطع ساپورت جوملا 1.6 هست .

گفتم تا زياد ضرر نكردم برگردم و سايت رو بر اساس جوملا 1.5 دوباره بسازم .

فقط ميخوام بدونم ميشه الآن در public_html يك ساب دومين ايجاد كرد و در آن جوملاي 1.5 با ديتابيس جديد نصب كرد تا بتونيم تغييرات وقتي كامل شد آنها رو به داخل public_html برگردونيم ؟ با توجه به اين نكته كه در public_html يك جوملاي 1.6 نصب هست .

يا اينكه 1.6 رو يه يك ساب دومين منتقل كنم و جوملا 1.5 رو تو public_html نصب كنم .

ضمنا ميتونم از ديتابيس فعلي export كنم در جوملا 1.5 يا معلوم نيست جواب بده .

با تشكر از همه شما خوبان

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز قبلا هم در انجمن در مورد انتقال جوملا بحث شده فقط نیاز به کمی جستجو داره.

و در جواب شما باید بگم شما میتونید انتقال بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...