رفتن به مطلب
khorasanb

مشکل کپی نوشته ها از ورد به جوملا

پست های پیشنهاد شده

راستش من یک مطلب رو داخل ورد تنظیم میکنم و در بین از رنگ های مختلف استفاده میکنم اما وقتی به ادیتور جوملا منتقلش میکنم رنگ بندی از بین میره و همه مطالب رنگ سیاه میشن(منظورم نوشته ها). لطفا راهنمایی فرمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز از چه ادیتوری استفاده میکنید؟از طریق وارد کزدن از طریق فایل ورد این کار رو انجام میدید؟

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز از چه ادیتوری استفاده میکنید؟از طریق وارد کزدن از طریق فایل ورد این کار رو انجام میدید؟

موفق باشید

ادیتور پیش فرض جوملا و ضمنا از طریق ورود متن ورد هم امتحان کردم.

لینک به ارسال

سلام

من نيز همين مشکل رو دارم

چند تا اديتور امتحان کردم ،از طريق دکمه ورد هم استفاده مي کنم ولي باز هم همه رنگ ها و هيدينگ ها از بين مي ره

لطفا راهنمائي کنيد

لینک به ارسال

با سلام

کلا" توصیه نمیشه که مطالب رو از ورد به ادیتور جوملا منتقل کنید . به دلیل اینکه مطالب ورد دارای کدهای اضافه هستند و این کدها میتونه برای قالبتون اختلال ایجاد کنه و قالب رو بهم بریزه

اگر هم میخواهید مطلبی رو از ورد به ادیتور جوملا منتقل کنید میبایست ابتدا مطلب رو داخل نوت پد paste کنید و سپس به داخل ادیتور منتقل کنید

درسته که با اینکار مطلب بصورت ساده درمیاد ولی کاریش نمیشه کرد . باید کمی هم بصورت دستی داخل ادیتور ویرایش انجام بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...