رفتن به مطلب
mehrfra

درباره خصوصی کردن ورود به سایت فقط برای افراد خاص

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

سوال من این هست که می خواهم فقط یک فرم لاگین در یک اول سایت باشه و فقط کسانی که یوزر و پسورد دارن بتوانند با وارد کردن آن وارد سایت اصلی بشوند.

در ضمن من 2 تا راه حل را امتحان کردن اما جواب نداد ، از دوستان کسی راه حلی و یا ماژولی رو برای این کار می شناسه ؟؟

راه اول : سایت را به صورت آفلاین قرار دادم ولی مشکل این هست که فقط اعضا با سطح دسترسی مدیریت می توانند وارد سایت شوند و با سطح دسترسی رجیستر نمی توانند وارد سایت شوند .

راه دوم : یک قالب ساده فقط با یک موقعیت درست کردم و در آن موقعیت هم یک ماژول لاگین گذاشتم .و این قالب را قالب اصلی سایت قرار دادم و آدرس بعد از لاگین کردن موفق را به قالب اصلی مورد نظر سایت آدرس دهی کردم ، ولی مشکل این روش هم این است که حتی اگر مشخصات وارد شده اشتباه هم باشد ،باز هم وارد صفحه بعدی که قالب مورد نظر در آن هست می شود.

لطفا من را راهنمایی نمایید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز شما ماژولهایی رو که نمیخواهید در معرض دید عموم باشه رو سطح دسترسسشون رو روی اعضا و یا .... قرار بده.

موفق باشید

لینک به ارسال

می تونی از قالب هایی که اینترو دارن هم استفاده کنی

من هم راه حلی که دوستمون گفت رو پیشنهاد می کنم !

موفق باشی

لینک به ارسال

دوست عزیز

همونطور که دوست عزیز

Sir_Amin گفتن

شما برای اینکار باید نمایش مطالب و افزونه ها رو فقط برای اعضاء فعال کنی و فقط ماژول لوگین عمومی باشه و اونو در یه موقعیت مناسب در قالب قرار بده

اگر هم بخواین که ابتدا فقط لاگین داشته باشین باید از قالبی استفاده کنید که دارای صفحه اینترو باشه که مايول لاگین رو در اون قرار بدید

البته یه کار دیگه هم میشه کرد و اون اینه که با یه دستور شرطی قالب کاربرانی که به وب سایت وارد شدن رو عوض کنید و قالب پیش فرض یه قالب ساده فقط با یک موقعیت برای لاگین باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...