رفتن به مطلب
ققنوس

خطای قالب های رایگان جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تازه وارد کار طراحی سایت شدم. ی مشکل اساسی دارم اونم اینه که هر قالبی که دانلود میکنم خطا دارند. ی قالب شرکتی گرفتم اما نمی تونم خطاشو برطرف کنم.ممنون میشم کمکم کنید.منتظر جواب از طرف شما هستم.خطارو براتون پیوست کردم.خواهش ... بهم جواب بدین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این خطاها مربوط به کانفیگ نبودن ومپ سرورتون میشه

معمولا روی هاست این مشکلات رو ندارید . میتونید نمایش پیامهای خطا رو غیر فعال کنید

همچنین میتونید با مراجعه به یکی از تاپیکهای زیر با توجه به نوع سیستم عاملتون ، ومپ سرور را بهینه کنید

32 بیتی

64 بیتی

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

این خطاها مربوط به کانفیگ نبودن ومپ سرورتون میشه

معمولا روی هاست این مشکلات رو ندارید . میتونید نمایش پیامهای خطا رو غیر فعال کنید

همچنین میتونید با مراجعه به یکی از تاپیکهای زیر با توجه به نوع سیستم عاملتون ، ومپ سرور را بهینه کنید

32 بیتی

64 بیتی

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام

خیلی متشکرم بابت راهنماییتون.من هنوز آماتورم، ممنون میشم راهکار کانفیگ کردن ومپ سرور بهم بگین.منظورتون همونه که گفتین "ارسال پیام خطا رو غیر فعال کنم" ؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

برای عدم نمایش پیامهای خطا ، کافیه از منوی سایت گزینه تنظیمات کلی را انتخاب کنید و بعد از تب سرور گزینه گزارش خطا را روی هیچکدام قرار دهید و تغییرات را ذخیره کنید

اینکار به نوعی پاک کردن صورت مسئله است . اگر بعد از انتقال سایتتون روی هاست بازم خطا نشون داده بشه باید مشکل رو برطرف کنید در غیر اینصورت مشکلی نداره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

برای عدم نمایش پیامهای خطا ، کافیه از منوی سایت گزینه تنظیمات کلی را انتخاب کنید و بعد از تب سرور گزینه گزارش خطا را روی هیچکدام قرار دهید و تغییرات را ذخیره کنید

اینکار به نوعی پاک کردن صورت مسئله است . اگر بعد از انتقال سایتتون روی هاست بازم خطا نشون داده بشه باید مشکل رو برطرف کنید در غیر اینصورت مشکلی نداره

موفق و پیروز باشید

یا حق

خیلی خیلی متشکرم.با این روشی که گفتین حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...