رفتن به مطلب
alikarimi8

مشکل با منوها و تخصیص ماژول به منو!

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

ببینید بعنوان مثال من یک منوی مادر به نام اخبار دارم که از 4 زیرمنوی سیاسی واقتصادی ورزشی و فرهنگی تشکیل شده است.

منوی اخبار رو به عنوان مطالب  ویژه شده این 4زیر منو تنظیم کرده ام.یعنی روی اخبار که کلیک می کند آخرین مطالب این 4 بخش نمایش داده می شود.

حال مشکل اینجاست بعضی ماژول ها را فقط در منوی اخبار فعال کردم و میخام وارد مطلب که شد ماژول های آن بخش(سیاسی،فرهنگی و...) نمایش داده شود اما وقتی کاربر بر روی مطالب ویژه شده صفحه اخبار کلیک می کند لینک والد اخبار می شود و باز هم ماژول های اخبار نمایش داده می شود و لینک اینگونه می شود:

mysite.com/akhbar/sports/matlab.htm

که بالطبع با توجه به لینک ماژول های بخش اخبار نمایش داده می شود.

در صورتیکه برای نمایش ماژول های ویژه بخش مورد نظر باید اینگونه باشد:

mysite.com/sports/matlab.htm

البته اگر از منو مستقیما بر روی ورزشی کلیک کند مشکلی نیست و ماژول های بخش ورزشی بدرستی نمایش داده میشوند اما همانطور که گفتم اگر برروی اخبار که مطالب ویژه شده 4 بخش است کلیک کند(که اکثرا هم اینگونه است)این مشکل بوجود می آید...

دموی سایت

آیا راهی برای رفع این مشکل هست؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما یه منو ایجاد کن مثلا با نام منو مخفی و زیر منو ها رو سیاسی و .... قرار بده بعد مجموعه های مختلف رو به این منو ها اختصاص بده از این به بعد مطالب در این منو ها باز میشه و شما میتونی ماژول های دلخواه خودت رو تو اون انتشار بدی

امیدوارم متوجه شده باشید

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

شما یه منو ایجاد کن مثلا با نام منو مخفی و زیر منو ها رو سیاسی و .... قرار بده بعد مجموعه های مختلف رو به این منو ها اختصاص بده از این به بعد مطالب در این منو ها باز میشه و شما میتونی ماژول های دلخواه خودت رو تو اون انتشار بدی

امیدوارم متوجه شده باشید

یاعلی

باتشکر.ببینید همانطور که دمو را دیدید کاربر در صفحه اصلی بر روی بلاگ که کلیک میکند به لینک زیر می رود:

mysite.com/blog/categories

حال به فرض اینکه من در این صفحه عناوین ورزشی و ... را در منوی پدر قرار دهم اما باز هم اگر بر روی مثلا یک خبر ورزشی کلیک کند لینک بدین صورت نمایش داده می شود و در نتیجه ماژول های ورزشی نمایش داده نمی شوند:

mysite.com/blog/categories/sport

و همچنان منوی categories در url قرار دارد در نتیجه ماژول های category نمایش داده می شوند!

لینک به ارسال

وا.. من منظور شما رو متجه نمیشم

راه حل همونی هستش که گفتم

شما یه کتاب هستش مال اقای تهرانی هستش برو اون رو اول خوب بخون خیلی از مشکلاتت حل میشه

لینک به ارسال

وا.. من منظور شما رو متجه نمیشم

راه حل همونی هستش که گفتم

شما یه کتاب هستش مال اقای تهرانی هستش برو اون رو اول خوب بخون خیلی از مشکلاتت حل میشه

ممنون از راهنماییتون.والا من تقریبا 5 سال جوملا کار می کنم تا حالا به همچین مشکلی نخورده بودم چشم شاید یه جا دارم اشتباه می کنم و به کتاب رجوع خواهم کرد...

لینک به ارسال

باسلام

آقای کیانی من با این مشکل برخورد کردم

اصولا تو قالب هایی هست که به صورت اختصاصی نوشته شده و خود قالب ها میان سعو رو رعایت میکنند که این باگ براش هست

( منظورم قالب های آماده مثل joomshaper هست )

با راه حل جناب کیانی هم میشه حلش کرد

اگر نشد باید با سعی و خطا راه رو پیدا کنید

خواستید میتونید دسترسی بدید تا چک کنیم :-)

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...