رفتن به مطلب
farhad6169

مشکل احتمالی با سئو

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یک سایت طراحی کردم با نام رویال طرح و خیلی هم روش کار کردم و العان وقتی میزنی تو گوگل گالری سررسید سایت من رو اول یا دوم نشون میده

حالا بنا به دلایلی باید اسم سایت خودم رو عوض کنم، اما همان محتوای سایت رویال طرح  رو میخام بریزم داخل سایت جدید و سایت رویال طرح رو کامل ببندم یا ریدایرکت کنم به سایت جدید.

حالا چند تا مشکل دارم:

1- العان گوگل سایت رویال طرح رو میشناسه و بهش اعتبار میده، چطور میتونم به گوگل بگم که حالا تمام اعتباری که به رویال طرح میدادی رو کامل بی خیال شو و به سایت جدید بده.

2- چیکار کنم که گوگل فکر نکنه که محتوای سایت دوم از سایت اول کپی شده و سایت دوم رو سایت مرجع قرار بده.

اگر پیشنهادی دارید حتما استفاده می کنم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

آدرس سایت اولی و سایتی که میخواهید جایگزینش بشه یکیه ؟

برای بالابردن رتبه سایت در گوگل و ایندکس شدن تمامی مطالب میتوانید از https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=en
استفاده کنید همچنین برای سایت قبلی خود نیز در همین وب مستر گوگل یک اکانت بسازید و اینجا رو مطالعه کنید ************

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لینک به خارج از تالار مجاز نمیباشد . قوانین....!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...