رفتن به مطلب
imansham

تغییر خودکار عکس ها در بخش مجموعه بلاگ

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من یک سایتی دارم که توش عکس های با حجم بالا گذاشتم.

توی همین سایت یک منو درست کردم که که اون عکس هارو میاد بصورت مجموعه بلاگ نشون میده.

اما مشکل من اینه که سایت برای عکس های کوچکی که در بخش مجموعه بلاگ نمایش داده میشن... همون عکس بزرگ رو نمایش میده و باعث میشه که لود سایتم خیلی کند بشه.

باید چیکار کنم که عکس در پست اصلیم همون عکس بزرگ با کیفیت باشه ولی در بخش مجموعه بلاگ و جاهایی که میخوام، بصورت اوتوماتیک سایزش کوچیک بشه ( حجم عکس کم بشه ) ؟

توی تنظیمات منو ، بخشی هست که ستون تعیین میکنه و مثلا با انتخاب 6 ستون، اندازه عکس کوچیک میشه ، ولی برای نمایش همون عکس با حجم بالا رو نمایش میده !

توی سایت گشتم  یک جایی پلاگین smartresizer رو معرفی کرده بودن دوستان، نصبش کردم ولی کاری نمیکنه ! اصلا بدرد کاری که من میخوام میخوره ؟ اگه جواب مثبت هست چجوری ازش استفاده کنم تا مشکلم حل بشه ؟

اگه نه، چه پلاگینی رو معرفی میکنید ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

من یک سایتی دارم که توش عکس های با حجم بالا گذاشتم.

توی همین سایت یک منو درست کردم که که اون عکس هارو میاد بصورت مجموعه بلاگ نشون میده.

اما مشکل من اینه که سایت برای عکس های کوچکی که در بخش مجموعه بلاگ نمایش داده میشن... همون عکس بزرگ رو نمایش میده و باعث میشه که لود سایتم خیلی کند بشه.

باید چیکار کنم که عکس در پست اصلیم همون عکس بزرگ با کیفیت باشه ولی در بخش مجموعه بلاگ و جاهایی که میخوام، بصورت اوتوماتیک سایزش کوچیک بشه ( حجم عکس کم بشه ) ؟

توی تنظیمات منو ، بخشی هست که ستون تعیین میکنه و مثلا با انتخاب 6 ستون، اندازه عکس کوچیک میشه ، ولی برای نمایش همون عکس با حجم بالا رو نمایش میده !

توی سایت گشتم  یک جایی پلاگین smartresizer رو معرفی کرده بودن دوستان، نصبش کردم ولی کاری نمیکنه ! اصلا بدرد کاری که من میخوام میخوره ؟ اگه جواب مثبت هست چجوری ازش استفاده کنم تا مشکلم حل بشه ؟

اگه نه، چه پلاگینی رو معرفی میکنید ؟

کاربر گرامی

درود بر شما

شما برای هر آیتم می توانید دو تصویر تعیین کنید. در بخش تصاویر و لینک ها می توانید دو تصویر معرفی کنید

1-تصویر اولین نوشته

2-تصویر برای نمایش در کل مطلب

نکته: ممکن است عبارات بالا با توجه به تیم ترجمه کننده جوملا متفاوت باشد.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

کامپوننت ، یا پلاگینی نیست که خودکار اینکارو بکنه ؟

اگر دوست داشته  باشید K2 را به کار ببرید به سادگی می توانید این کار را انجام دهید.

برای سیستم مدیریت مطالب پیشفرض جوملا افزونه ای به ذهنم نمی رسد. درنگ کنید شاید دوستان دیگر افزونه ی مناسب را بشناسند.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...