رفتن به مطلب
حمیدرضا آذرشب

عدم جایگزینی مناسب حروف در سایت و در مرورگر کروم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده یه سایت جدید دارم روش کار میکنم. یه قالب آماده است و تقریبا تازه کار هستم. متاسفانه سایت بنده خیلی سرعتش پایینه که فکر کنم به خاطر یه سری از فایلهای سی اس اس و این چیزا باشه که اون رو حل میکنم. دو تا مشکل اولیه دارم.

یکی اینکه اگر بخوام سایتم که آدرسش polyethylene-sanattehran.com هست رو به www.polyethylene-sanattehran.com ببرم چه کدی باید نوشته بشه یا چه ماژولی باید داشته باشم. 

دوم اینکه خیلی توی کروم خوب کار نمیکنه. به نظرم باید یه اکستنشی چیزی باشه که این رو درست کنه. 

ممنون میشم از همتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده یه سایت جدید دارم روش کار میکنم. یه قالب آماده است و تقریبا تازه کار هستم. متاسفانه سایت بنده خیلی سرعتش پایینه که فکر کنم به خاطر یه سری از فایلهای سی اس اس و این چیزا باشه که اون رو حل میکنم. دو تا مشکل اولیه دارم.

یکی اینکه اگر بخوام سایتم که آدرسش polyethylene-sanattehran.com هست رو به www.polyethylene-sanattehran.com ببرم چه کدی باید نوشته بشه یا چه ماژولی باید داشته باشم.

دوم اینکه خیلی توی کروم خوب کار نمیکنه. به نظرم باید یه اکستنشی چیزی باشه که این رو درست کنه.

ممنون میشم از همتون

باسلام

شما میتونید از کامپوننت های مدیریت seo استفاده کنید یا اینکه به صورت دستی فایل htaccess رو ویرایش کنید .

درمورد سوال دومتون باید بگم که منظورتون رو از خوب کار کردن متوجه نمیشم???

مثلا خوب نمایش نمیده?? یعنی جابجا هست موقعیت ها??

بیشتر توضیح بدید ( جزیی تر )

یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...