رفتن به مطلب
hamid1200

خارج شدن ازمدیریت هنگام ذخیره مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من اخیرا یک بسته نصبی انگلیسی جوملا رو نصب کردم وبسته فارسی سازو روش نصب کردم ولی وقتی بازبان فارسی وارد مدریت میشم ومیخوام ماژول یا مطلبی رو تغیر بدم وقتی روی گزینه زخیره کلیک میکنم به جای اینکه مطلب ذخیره میره به صفحه ورود مدیریت ویه مشکل دیگه داره اونم اینکه وقتی توقسمت مدیریت انگلیسی میخوام مطلب فارسی رو ذخیره کنم به صورت ؟؟؟؟ ذخیره میکنه دوستان لطفا کمکم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

وقتی روی گزینه زخیره کلیک میکنم به جای اینکه مطلب ذخیره میره به صفحه ورود مدیریت

اگه بیشتر از اونچه که در قسمت تنظیمات کلی برای مدت زمان حضورتون تعیین کردید گذشته باشه ، این مورد طبیعیه . میتونید مقدار زمان حضورتون رو کمی بیشتر کنید ولی خیلی هم مقدار زیادی قرار ندهید

وقتی توقسمت مدیریت انگلیسی میخوام مطلب فارسی رو ذخیره کنم به صورت ؟؟؟؟ ذخیره میکنه

انکودینگ جداول دیتابیستون رو بررسی کنید که روی utf8_general_ci قرار داشته باشد

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگه بیشتر از اونچه که در قسمت تنظیمات کلی برای مدت زمان حضورتون تعیین کردید گذشته باشه ، این مورد طبیعیه . میتونید مقدار زمان حضورتون رو کمی بیشتر کنید ولی خیلی هم مقدار زیادی قرار ندهید

انکودینگ جداول دیتابیستون رو بررسی کنید که روی utf8_general_ci قرار داشته باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

من آشنایی با دتابیس ندارم لطفا راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

از طریق phpmyadmin باید این کار را انجام بدید.

وارد پی اچ پی مای ادمین بشید و دیتابیس مورد نظرتون را انتخاب کنید و تمام تیبل ها را چک کنید باید همشون جنرال utf8 باشند

اگر نبودن تمام تیبل ها را انتخاب کنید و تغییر بدید

لینک به ارسال

با سلام

اگر تعداد جداولتون کم هستش ، میتونید تو phpmyadmin وارد هر جدول بشید بعد از بالا روی تب operation کلیک کنید و از اونجا collation جدول رو روی utf8_general_ci قرار بدید

اگر تعداد جداولتون زیاده ، ابتدا از کل دیتابیستون بک آپ بگیرید (Export) بعد فایل بک آپ رو با یک ویرایشگر متنی باز کنید و ببینید برای charset جداول چی تعیین شده

مثلا نوشته latin1 . شما هر جا این عبارت رو دیدید به جاش utf8 قرار بدید و در آخر فایل رو ذخیره کنید و تو دیتابیستون که خالی باشه آن را بازگردانی کنید (Import)

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...