رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

ماژول پرداخت آنلاین زرین پل

پست های پیشنهاد شده

zarinpalbox.png

zarrin2.png

اسکرین شات سایت :

zarrin1.png

لازم به ذکر است این ماژول هم اکنون در سایت جومینا مارکت در حال استفاده است

توسعه و برنامه نویسی - امیررضا تهرانی - وب سایت جومینا

لینک دانلود :

ngro8.jpg.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوستان یه سوال بنده ای که:

1-با وجود این ماژول بنده برای راه اندازی یک سایت با امکان پرداخت الکترونیک(پرداخت شهریه)بنده نیاز دارم که از افزونه های پی سی دکتر استفاده کنم؟(دلیل)

2-آیا منی که از بانک ملی کارت عضو شتاب دارم میتونم با انتخاب بانک پارسیان یا دیگر بانک ها پول را پرداخت کنم؟(اگر بله پس چرا از چندین بانک استفاده میکنید؟)

3-اگر من بخوام از این استفاده و خریداران پول خود را اینترنتی پرداخت نمایند من باید در همه بانک هایی که موجوده حساب داشته باشم؟

4-منظور از "برای اتصال ماژول تنها کافی است شماره حساب زرین پل خود را در مدیریت ماژول وارد نمایید" چیه و چه شماره ای میباشد؟

5--انشالله نسخه جدید کی میاد؟و برای دانلود عموم هم قرار میگیره؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان یه سوال بنده ای که:

1-با وجود این ماژول بنده برای راه اندازی یک سایت با امکان پرداخت الکترونیک(پرداخت شهریه)بنده نیاز دارم که از افزونه های پی سی دکتر استفاده کنم؟(دلیل)

2-آیا منی که از بانک ملی کارت عضو شتاب دارم میتونم با انتخاب بانک پارسیان یا دیگر بانک ها پول را پرداخت کنم؟(اگر بله پس چرا از چندین بانک استفاده میکنید؟)

3-اگر من بخوام از این استفاده و خریداران پول خود را اینترنتی پرداخت نمایند من باید در همه بانک هایی که موجوده حساب داشته باشم؟

4-منظور از "برای اتصال ماژول تنها کافی است شماره حساب زرین پل خود را در مدیریت ماژول وارد نمایید" چیه و چه شماره ای میباشد؟

جناب آذر مهر سايت زرين پل يك وب سايت است كه عمليات پرداخت بانكي را تسهيل كرده است و شما با ثبت نام در اين سايت و نصب ماژول برروي سايت خود نيازي به افتحاح حساب در هيچ بانكي براي پرداخت اينترنتي نداريد!

وقتي كاربران سايت شما روي دكمه پرداخت كليك ميكنند به سايت زرين پل هدايت شده و عمليات پرداخت را انجام ميدهند و بعد به سايت شما هدايت ميشوند و پرداخت تاييد ميشود و بنابر اين شما نياز به بستن قرداد با هيچ بانكي را نداريد و سايت زرين پل اين كار را براي شما انجام ميدهد.

البته در قبال اين كار پورسانتي نيز از شما در يافت ميكند!

در اين مورد قبلا بسيار در انجمن بحث شده و ميتوانيد تاپيك مربوط به اين قضيه را مطالعه كنيد!

http://forum.joomina.ir/thread-1672.html

لینک به ارسال

1- هر افزونه امکانات خودش را داره و افزونه های پی سی دکتر به بانک ها مرتبط می شوند این افزونه به زرین پل مرتبط می شود که میشه گفت یک رابط بین شما و بانکه .

2 - شما هر نوع حساب بانکی داشته باشید اگر کارت شتاب داشته باشید می تونین از هر بانک عاملی خرید کنین .

3- خیر . شما بانکی را که دوست دارید انتخاب می کنید ( شرایط افتتاح حساب و قوانین استفاده از پرداخت اینترنتی ) و افزونه مربوط به آن را نصب می کنید . کاربران شما با هر نوع حسابی می توانند پرداخت کنند .

3- زرین پل رابط مالی شماست . یعنی شما باید در زرین پل یک حساب باز کنید . کاربران با پرداخت خود پول را به حساب زرین پل می ریزند و زرین پل بعد از مدتی ( در صورت عدم نارضایتی مشتری ) پول را به حساب شما انتقال می دهد .

4- منظور حسابی است که شما در سایت زرین پال باز می کنید .

5- این را دیگه باید آقای تهرانی بگن .

لینک به ارسال

با سلام

چیکار به این کار هاداری همینو دانلود کن کیفشو ببر :D

زود ! به احتمال زیاد در 2 نخسه با کپی رایت (رایگان) و بدون کپی رایت(پولی)

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و احترام

برای دانلود وقتی که 10 ثانیه تمام میشه پیغام خطا میده که این صفحه وجود ندارد

لینک به ارسال
-با وجود این ماژول بنده برای راه اندازی یک سایت با امکان پرداخت الکترونیک(پرداخت شهریه)بنده نیاز دارم که از افزونه های پی سی دکتر استفاده کنم؟(دلیل)

هرکدام کارآیی خودش را داره شما خودتون باید ببینید با کدامش کارتون راه میوفته

-آیا منی که از بانک ملی کارت عضو شتاب دارم میتونم با انتخاب بانک پارسیان یا دیگر بانک ها پول را پرداخت کنم؟(اگر بله پس چرا از چندین بانک استفاده میکنید؟)

بله امکانش هست ، دلیل استفاده زرین پل از چندین بانک اینه که اگر یکیش سرویسش قطعه بود دیگری فعال باشه از طرفی بعضیا سرویس اینترنتی بانکشون فعال نیست و فقط میتونند کارت به کارت بانک خودشون را انجام بدن

خیر تنها کافی است در زرین پل حساب داشته باشید

-منظور از "برای اتصال ماژول تنها کافی است شماره حساب زرین پل خود را در مدیریت ماژول وارد نمایید" چیه و چه شماره ای میباشد؟

وقتی در زرین پل حساب باز میکنید باید یک شماره حساب به شما میده .

انشالله نسخه جدید کی میاد؟و برای دانلود عموم هم قرار میگیره؟

اینکه برای عموم قرار بگیره یا برای اعضا هنوز نمیدونم جدیدا در مورد تمام افزونه ها در قسمت مدیران نظرخواهی انجام میشه و بعد منتشر میشه باید جمع تصمیم بگیره اما در نگارش جدید مشخصات برای مدیر هم ایمیل میشه بدین ترتیب نیاز به فرم از بین میره از طرفی هم پلاگین این افزونه را بزودی منتشر میکنیم که بتونید ماژول را در زیر مطالبتون قرار بدید اما فعلا حتی بدون پلاگین هم میتونید ماژول را بوسیله پلاگین درج ماژول در مطلب که در جومینا منتشر شده در لابلای مطالبتون قرار بدید

لینک به ارسال

سلام

من از اين مدل افزونه ( مدل پولي p30 دكتر ) الان تو سايتم استفاده ميكنم.

واسه سايت هائي كه مشكل در دريافت درگاه خود بانك دارند بهترين گزينه هست.

لینک به ارسال

ممنون دوباره امتحان کردم

مشکل از گوگل کروم بود

با اینترنت اکسپلورر دانلود شد

مرسی

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

پیشنهاد: بهتر بود این ماژول قابلیت محاسبه اتوماتیک 2.5 درصد کارمزد رو داشت، یعنی به صورتی از مشتری دریافت میکرد، به صورت دلخواه فهال می‌شد در مدیریت ماژول

ارادتمند:heart:

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه دوستان گرامی

پیشنهاد: بهتر بود این ماژول قابلیت محاسبه اتوماتیک 2.5 درصد کارمزد رو داشت، یعنی به صورتی از مشتری دریافت میکرد، به صورت دلخواه فهال می‌شد در مدیریت ماژول

پورسانت رو از فروشنده كه مدير سايت است كم ميكنه نه از مشتري البته اگر منظور شما اين باشد!

لینک به ارسال

نه منظورم این نبود، ببینید در ماژولwhmcs زرین پال، به امتخاب مدیر 2.5 درصد کارمزد + پول سفارش از مشتری کم میشه، 2.5 درصد رو مشتری باید بده که داره محصول میگیره نه فروشنده. چون سایت زرین پال هنگام برداشت پول 2.5 درصد میگیره از فروشنده

لینک به ارسال

سلام

این 2.5 درصد مالیات نیست که شما بگید باید از خریدار کم بشه ، فروشنده داره از سرویس پرداخت آنلاین استفاده میکنه و باید خودش هم هزینش را بده

به نظر بی انصافیه این مبلغ از خریدار کم بشه

لینک به ارسال

آقا دوستانی که برنامه نویسی بلدند (تهرانی،شمسی) بیان یه همچین چیزی زو درست کنن.

و با پورسانت کمتر برای جومینایی ها منتشر کنند. (آخره سوده ها:D:D:D)

راستی کسی میدونه زرین پال رو کی طراحی کرده.

لینک به ارسال

با شه در نگارش بعدی 2.5 درصد زرین پل و همچنین 3 در صد مالیات بر ارزش افزوده را هم درج میکنم اما جوری که انتخابی باشه

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر . ممنون از شما بابت این افزونه بسیار کاربردی . فقط دو پیشنهاد :

1. اگر ماژول به جای شماره حساب زرین پال ، کد دروازه پرداخت رو بگیره خیلی بهتره . چون مثلا من چند دروازه پرداخت توی اکانت زرین پالم ایجاد شده و هر کدم مربوط به یک سایت . اونوقت با این شرایط واسه همشون نام دریافت کننده رو اسم حقیقی من میزنه که خیلی جالب نیست.

2. کاش url جومینا رو دیگه توی ماژول نذارید . حذف کردنش واسه من و اکثر دوستان کاری نداره . اما یه جورایی کار شما رو فکر می کنم سبک می کنه . اسم فایل جومینا . بعد از نصب کلی تبلیغ . اسم ماژول جومینا . صفحه مدیریت ماژول کلی تبلیغ . توی خود ماژول که در معرض دید بازدیدکننده سایت هم قرار میگیره باز جومینا...

ممنون از زحمات شما دوستان ، خصوصا جناب تهرانی:thankyou:

یا علی

لینک به ارسال

سلام و وقت بخیر . ممنون از شما بابت این افزونه بسیار کاربردی . فقط دو پیشنهاد :

1. اگر ماژول به جای شماره حساب زرین پال ، کد دروازه پرداخت رو بگیره خیلی بهتره . چون مثلا من چند دروازه پرداخت توی اکانت زرین پالم ایجاد شده و هر کدم مربوط به یک سایت . اونوقت با این شرایط واسه همشون نام دریافت کننده رو اسم حقیقی من میزنه که خیلی جالب نیست.

2. کاش url جومینا رو دیگه توی ماژول نذارید . حذف کردنش واسه من و اکثر دوستان کاری نداره . اما یه جورایی کار شما رو فکر می کنم سبک می کنه . اسم فایل جومینا . بعد از نصب کلی تبلیغ . اسم ماژول جومینا . صفحه مدیریت ماژول کلی تبلیغ . توی خود ماژول که در معرض دید بازدیدکننده سایت هم قرار میگیره باز جومینا...

ممنون از زحمات شما دوستان ، خصوصا جناب تهرانی:thankyou:

یا علی

در مورد اول چون شما به زرين پال هدايت ميشويد و مشخصات اكانت شما نمايش داده ميشود نميشه كاري كرد مگر چندين حساب كاربري در زرين پال داشته باشيد البته با نام ها و حساب هاي مختلف كه فكر نمي كنم شدني باشه چون مشكلاتي را ممكن است براي شما به وجود آورد.

درباره مورد دوم هم اين بستگي به علاقه شما به جومينا داره كه اگر نامش رو ببينيد ناراحت ميشويد يانه ولي براي حذف كپي رايت افزونه هاي ترجمه شده و قالب هاي طراحي شده تا كنون كسي اعتراض نكرده و من بارها ديدم كه اقاي تهراني اجازه اين كار را به دوستان دادند و حتي نديدم در اين مورد معترض شوند در صورتي كه در برخي جاها ديدم كه نوشتند حذف كپي رايت مترجم شرعا و قانونا حرام است.

شما در مواردي كه چهره سايت شما را فكر ميكنيد نامناسب ميكند ميتوانيد حذف كنيد!

كلا از زحمت ترجمه الحاقات و طراحي قالب و هزينه ها و وقت و زمان همين يك گزينه باقي ميماند.بد نيست بدانيد براي طراحي هركدام از اين قالب ها كه رايگان در جومينا منتشر شده يك تا دو روز وقت صرف شده است!

همين افزونه هم كه درحال استفاده هستيد من نپرسيدم ولي ميدانم كه چندين روز زمان برده!

لینک به ارسال

سلام.

www.joomina.ir

من بحث های قبلی رو نخوندم اما اگه پسورد نسخه ای رو که در سایت منتشر شده باشه رو میخوایید این هست.

لینک به ارسال

دوستان ،اگه بخوام یه مقدار ثابت را برای این ماژول اختصاص بدم چی کار باید کرد؟مثلا مقدار 20 هزار تومان ثابت ،به طوری که کاربر نتونه تغییر بده

لینک به ارسال

سلام

از طریق این ماژول نمیشه

باید با ماژول مینی مارکت جومینا اینکارو بکنی

یا بری تو خود سایت زرین پال اونجا کدشو بگیری

لینک به ارسال

سلام

ممنون از زحماتتون

اين ماژول براي جوملا 1.7 ساخته ميشه؟

لینک به ارسال

آقا ميشه اين ماژول رو براي جوملا 1.7 سازگار کنيد خيلي نياز داريم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...