رفتن به مطلب
mansour92

چندزبانه کردن سایت جوملایی 2.5

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من سایت 3 زبانه ای دارم که تمام مراحل رو درست انجام داده ام (طبق لینک زیر)
ولی تا زبان ها رو عوض می کنم، منوی من تغییری نمی کنه و روی همان منوی اصلی( منوی همه)
می مونه و تغییر نمی کنه، اسلاید ها وونوشته تغییر میکنه، فقط منوها تغییر نمی کنند،با اینکه تمام مراحل طبق آموزش درست انجام داده ام.
دوستان لطفا راهنمایی کنید

--- لینک حذف گردید ! ---

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لینک به خارج از تالار مجاز نمیباشد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به احتمال زیاد از تنظیمات قالب باشه

بعضی قالب ها به طور پیشفرض فقط یک منو رو نمایش میدن

اگه این طور باشه که باید برای هر زبان یک قالب کپی بگیرید و منوی زبان مربوطه رو براش تعریف کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

به احتمال زیاد از تنظیمات قالب باشه

بعضی قالب ها به طور پیشفرض فقط یک منو رو نمایش میدن

اگه این طور باشه که باید برای هر زبان یک قالب کپی بگیرید و منوی زبان مربوطه رو براش تعریف کنید

من اینکارو هم انجام داده ام، یعنی برای زبان فارسی، از قالبم کپی گرفتم و اختصاص دادم به

زبان فارسی ولی بازم تغییر نمیکنه، نمیدونم مشکل از کجاست، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام

در کتاب آموزش جوملا 2.5 جومینــــــا ، آموزش چندزبانه کردن سایت بطور کامل توضیح داده شده است

کتاب را میتوانید از سایت جومینــــــا دانلود و مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

دوستان من سایت 3 زبانه ای دارم که تمام مراحل رو درست انجام داده ام (طبق لینک زیر)

ولی تا زبان ها رو عوض می کنم، منوی من تغییری نمی کنه و روی همان منوی اصلی( منوی همه)

می مونه و تغییر نمی کنه، اسلاید ها وونوشته تغییر میکنه، فقط منوها تغییر نمی کنند،با اینکه تمام مراحل طبق آموزش درست انجام داده ام.

دوستان لطفا راهنمایی کنید

--- لینک حذف گردید ! ---

درود

یک راه برای چند زبانه یا دوزبانه کردن سایت های جوملایی بهتون میگم.

یک جوملا برای زبان فارسی نصب کنید و یک جوملا هم برای زبان انگلیسی . و این دو پوشه جوملا رو بهم لینک بدید. درسته راه منطقی نیست اما خیلی راحت تره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...