رفتن به مطلب
esfboy

اتصال 2 ماژول به یکدیگر

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من میخام از یکی از ماژولهای صافی مجموعه استفاده کنم و نمایش محتوای مجموعه پایانی را در ماژولی دیگر انجام بدم چگونه میتونم این دوتا ماژول را بهم متصل کنم؟
مثلا: در مجموعه اول نام قاره در مجموعه دوم نام کشور  و در مجموعه سوم مثلا "حوضه فرهنگی" یا "گالری تصاویر" انتخاب بشه.و محتوای مجموعه انتخابی (مجموعه سوم) در یک ماژول نمایش مطلب نمایش داده بشه.
در واقع اسامی مجموعه سوم برای همه مجموعه دوم مشترک است یعنی همه کشورها بطور یکسان دارای دو زیر مجموعه حوزه فرهنگی و گالری عکس می باشند

سوال دوم: آیا میتونم محتویات حوضه فرهنگی را در یک ماژول نمایش مطلب و محتویات گالری تصاویر را در یک ماژول گالری تصاویر نمایش بدم؟
(یعنی بیشتر از یک ماژول را به ماژول اول متصل کنم بطوری که مثلا اگه در مجموعه دوم هر کشوری انتخاب بشه باز درمجموعه سوم محتویات حوضه فرهنگی در ماژول نمایش مطلب و محتوای گالری عکس در ماژول نمایش عکس نمایش داده بشه)
در واقع در این حالت برای نمایش محتویات از سه ماژول یکی برای انتخاب مجموعه و دو تا برای نمایش محتویات استفاده میشود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...