رفتن به مطلب
esfboy

ماژول نمایش مطالب مجموعه ها

پست های پیشنهاد شده

من میخام از یکی از ماژولهای نمایش مطالب مجموعه ها استفاده کنم (ترجیحا ماژول های نمایش مطالب بصورت اکاردئونی)
اما هر کدوم از این ماژولها را بخام استفاده کنم باید برای نمایش مطالب تک تک مجموعه ها ماژول تعریف کنم و این یعنی باید به تعداد مجموعه هام ماژول بسازم و من حدود 500 مجموعه در سایتم دارم یعنی باید 500 تا ماژول بسازم
آیا روشی هست که با درج یک کد در ماژول فقط یک ماژول بسازم و همه مجموعه ها را انتخاب کنم اما خود ماژول اتوماتیک فقط مطالب مجموعه ای که باز میشه را نمایش بده؟
یا مثلا افزونه یا ماژولی که بتونه اینکارا بکنه سراغ ندارین؟

البته بکمک ماژول Filtered News میشه اینکارا کرد اما 2 تا عیب داره
اول اینکه وقتی مثلا مشخص میکنی تعداد 5 مطلب را نشون بده و تعداد مطالبداخل مجموعه مثلا 10 تا باشه، امکانی برای گذاشتن لینکی برای 5 تای بعدی نداره
دوم اینکه من ترجیحا میخام ازماژولهای آکاردئونی استفاده کنم که مثلا هر 10 تا مطلب را در یک صفحه نشون بده و 10 تای بعدی را در صفحات بعدی (یا حداقل یه ماژول زیباتر)
این ماژول همونجور که از اسمش پیداست بیشتر برای نمایش اخبار یا اخرین مطالب اضافه شده در هر مجموعه مناسب هست که البته ماژول بسیار خوب و عالی هست اما متاسفانه 100% نیاز منا براورده نمیکنه وفقط همون بخش ایجاد یک ماژول برای همه مجموعه ها را پوشش میده
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...