رفتن به مطلب
farshadmahfa

باز شدن کیوننا در صفحه جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یه مشکلی با کیوننا پیدا کردم اینکه وقتی منو بهش اختصاص میدم با کلیک روی اون در صفحه اصلی سایتم باز میشه

میخوام برای خودش صفحه جداگانه داشته باشه و در صفحه جدیدی انجمن رو نشون بده مثل همین انجمن مثلا در مسیر mydomain.ir/forum

میشه کمکم کنید خیلی جستجو کردم ولی به جواب نرسیدم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منو رو پیشفرض نکنید . در صورت تمایل میتونید ماژولهاتون رو هم به این منو تخصیص ندید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

منو رو پیشفرض نکنید . در صورت تمایل میتونید ماژولهاتون رو هم به این منو تخصیص ندید

موفق و پیروز باشید

یا حق

امکانش نیست که کلا در یک صفحه دیگه باز بشه؟و اصلا در سایت اصلی باز نشه؟

لینک به ارسال

با سلام

اگه اون مواردی رو که خدمتتون عرض کردم انجام بدید تقریبا همونی میشه که میخواهید

حالا برای اینکه تو ظاهر صفحه اصلی باز نشه یه کار دیگه هم که میتونید انجام بدید اینه که میشه از یه قالب دیگری فقط برای این منوتون استفاده کنید و قالب رو مطابق خواست خودتون ویرایش کنید

یعنی اون قالب فعلیتون باشه و از قالب دوم برای انجمنتون استفاده کنید . یه قالب خیلی ساده و بدون موقعیت که بتونید از تمام عرضش استفاده کنید یا حداقل یک موقعیت برای نمایش منو داشته باشه

آخرین راه حل هم اینه که یک پوشه تو روت هاستتون ایجاد کنید و اسمش رو بزارید forum و یک جوملا داخلش نصب کنید با یک قالب متمایز . کارتون رو راه میندازه هم به لحاظ آدرس و هم به لحاظ نما ولی در کل به دردسرش نمی ارزه چون مدیریت یک سایت به مراتب خیلی راحتتر از مدیریت دو تا سایت هست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگه اون مواردی رو که خدمتتون عرض کردم انجام بدید تقریبا همونی میشه که میخواهید

حالا برای اینکه تو ظاهر صفحه اصلی باز نشه یه کار دیگه هم که میتونید انجام بدید اینه که میشه از یه قالب دیگری فقط برای این منوتون استفاده کنید و قالب رو مطابق خواست خودتون ویرایش کنید

یعنی اون قالب فعلیتون باشه و از قالب دوم برای انجمنتون استفاده کنید . یه قالب خیلی ساده و بدون موقعیت که بتونید از تمام عرضش استفاده کنید یا حداقل یک موقعیت برای نمایش منو داشته باشه

آخرین راه حل هم اینه که یک پوشه تو روت هاستتون ایجاد کنید و اسمش رو بزارید forum و یک جوملا داخلش نصب کنید با یک قالب متمایز . کارتون رو راه میندازه هم به لحاظ آدرس و هم به لحاظ نما ولی در کل به دردسرش نمی ارزه چون مدیریت یک سایت به مراتب خیلی راحتتر از مدیریت دو تا سایت هست

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از پاسخ شما فک کنم روش اول که گفتید بهتر باشه

اموزشی در این زمینه هست که قالب جدیدی به صفحه ای اختصاص داده بشه؟  یا اینکه خودتون بهم بگید چیکار کنم مکمنون میشم از لطفتون

لینک به ارسال

با سلام

برای استفاده از قالب دوم کافیه برید به مدیریت قالب و در ستون استایل روی نام قالبی که میخواهید ازش بعنوان قالب دوم استفاده کنید کلیک کنید و در بخش تخصیص به منو ، منوی مربوط به انجمنتون رو تیک بزنید و تغییرات رو ذخیره کنید و تمام

حالا اگه به مدیریت قالب برگردید میبینید که یک تیک در ستون ارسال شده جلوی قالبتون دیده میشه و نشون میده که از این قالب برای یک یا چند منو استفاده شده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...