رفتن به مطلب
nassim

ارور هنگام انتقال از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

من قالبی رو خریداری کردم و جوملا رو روی لوکال نصب کردم و تمام تغییراتی که هم میخواستم رو لوکال انجام دادم بعد سایت طراحی شده رو از لوکال به هاست بردم تمام مراحل رو هم کامل اننجام دادم ولی وقتی اسم سایتم رو میزنم تو مرورگر این ارور را می دهد .

The requested URL / was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

این یعنی چی؟

مشکل از کجاست ؟

لطفا راهنمایی کنید .

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ،

دیتا بیس رو هم منتقل کردیید ؟

روی جمولایی که در لوکال نصب کردید ، افزونه قدرتمند بک اپ جوملا را نصب نمایید ،  akeeba backup 4.0.2 آخرین ورژن ارائه شده هستش .
توسط این افزونه از جوملاتون پشتیبان بگیرید ! راهنمای استفاده از این ابزار در وب بسیار زیاد توضیح داده شده ،

بعد از گرفتن بک آپ ، فایل را به هاست منتقل نمایید و از حالت زیپ خارج نموده و سپس مانند یک جوملای جدید نصب نمایید .

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

بله دیتابیس را هم منتقل کردم

تمام مراحل رو انجام دادم ولی باز همون ارور رو میده

امکان داره مشکل از هاست یا اتصال دامین به هاست باشه؟

لینک به ارسال

اگر یک دامنه بر روی هاستتان باشد  و هاست و دامنه رو از یک شرکت خریدید  مشکل از دامنه نیست ! چون dns هاش روی هاستتون اتوماتیک تنظیم میشه !

اما اگر هاست و دامنه را جدا جدا خریدید باید dns هارا دستی تنظیم کنید .

یک بار با کامپوننت آکیبا بکاپ بگیرد و منتقل کنید ، ببینید درست میشه ؟

لینک به ارسال

از طریق کامپوننت آکیبا بک آپ گرفتم و به هاست انتقال دادم ولی این بار ارور زیر را می دهد

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لینک به ارسال

احتمالا مشکل میتونه از پرمیژن فایلها و فولدر هاتون باشه ، حق دسترسی به فایلها رو چک نمایید

فولدر ها 755 و فایلها 644 باید باشه فکر میکنم ! یک بار تست کنید ! اگر نشد به مدیریت هاستتون اطلاع بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...