رفتن به مطلب
farhad6169

يك فرمي كه در صفحات سايت رفرش نشود

پست های پیشنهاد شده

با سلام

يك سايت بايد طراحي كنم كه از دو قسمت، كاربر بايد كد يك محصول و كد محصول دوم را در فرمي كه طراي ميشود براي مدير سايت ارسال كند

در كل سايتي بايد طراحي كنم كه مثلا كاربر مياد سفارش يك كارت عروسي بده بايد خود كارت رو انتخاب كنه بعد شعري كه اون هم يك كد داره رو اتخاب كنه و در يك فرم مشخصاتي رو كه بايد روي كارت چاپ بشه رو هم وارد كنه بعد براي مدير ارسال كنه

مشكل اينجاست كه وقتي كارت رو انتخاب كرد و كد كارت رو در فرمي كه طراحي شده در قسمت كد كارت وارد كرد حالا بايد وارد منوي شعر ها بشه و كد شعر رو هم وارد كنه كه وقتي وارد منوي شعر ها ميشه فرم رفرش ميشه و كد كارت انتخابي پاك ميشه.

اگه راه ديگه اي به نظرتون ميرسه مطرح بفرمائيد

با تشكر

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

كسي پاسخي نداشت؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من دو تا راه حل بیشتر به ذهنم نرسید :

1 - ازشون بخواهید که کدها رو جایی برای خودشون یادداشت کنند و آخر سر از طریق یک فرمساز براتون ارسال کنند

2 - میتونید به جای فرمساز از یک فروشگاه ساز استفاده کنید و کارتها و اشعار رو بصورت محصول تعریف کنید یعد که هر محصول یا شعری رو خواستند به راحتی به سبد خرید اضافه میکنند که این تقریبا نیازتون رو برطرف میکنه . سبد خرید خوبیش در اینه که با رفرش صفحه هم اطلاعات رو نگه میداره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

ممنون بابت پاسختون

فروشگاه ساز رو منم موافق هستم ولي چند تا سوال پيش مياد

1- مشتري خريد انجام نميده و سفارش ميده آيا بجاي كليد خريد ميتوان كليد سفارش طراحي كرد

2- بعد از سفارش كارت و شعر بايد مشخصات خودش را نيز ارسال كند براي چاپ روي كار بايد فرم طراحي كنم با آراس فرم ولي در روند سفارش با فروشگاه ساز اين فرم كجا بايد گنجانده شود.

3- شماره سه و مهمترين مورد اينكه فروشگاه ساز در سايت هاي مختلف و حتي سايت جومينا وجود دارد. به نظر شما كدام فروشگاه ساز بدون درد سر مي تواند كار مارا انجام دهد طوري كه اگر بشود براي هر دو نفر پيامك نيز ارسال شود

يه چيز به نظرم رسيد بگم شايد درست باشه

بعد از انتخاب كارت و شعر در فروشگاه ساز و زدن دكمه ارسال صفحه را ارجاء بديم به صفحه فرم مشخصات كه با RS Form طراحي شده است. در آنجا مشخصات هم پر شود و جديدن ديده ام كه پلاگيني وجود دارد براي اين فرم ساز كه بعد از پر كردن فرم براي طرفين SMS ميرود. اين قسمت را در فرم ساز انجام بديم.

فكر كنم عملي باشه.

ولي باز نظر پيشنهادي خودتون رو بگيد

يا حق

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

يه مشكل ديگه اينكه تو فروشگاه ساز بايد براي جنس قيمت بذاريم و طرف خريد بكنه

حالا بگيم قيمت رو ميذاريم صفر ريال اين وسط بايد سفارش داده بشه نه خريد و مراحل خريد كردن

اگه ميشه بيشتر راهنمايي بفرمائيد

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

شما از هر فروشگاه سازی میتونید استفاده کنید و تقریبا میتونم بگم که نیازی هم به rsform نخواهید داشت چون اکثر فروشگاه سازها قابلیت اضافه کردن فیلد سفارشی رو دارند

من خودم j2store رو پیشنهاد میکنم چون ساده تر هستش نسبت به بقیه ولی اگر بخواهید از ارسال پیامک هم استفاده کنید ، ویرچومارت رو پیشنهاد میکنم که پلاگینش هم برای اتصال به پیامک ایرانیان تو سایت جومینــــــا موجوده

در مورد قیمت هم میتونید صفر قرار بدید . بعد میتونید از طریق تنظیمات و یا اگر نشد از طریق دستکاری در هسته افزونه ، قیمت رو نمایش ندید

البته تو فروشگاه سازها یک امکانی هست که براتون حالت فروشگاه رو به حالت کاتالوگ تبدیل میکنه . اینکار باعث میشه که قیمت نمایش داده نشه ولی از طرفی هم دیگه دسترسی به سبد خرید را نخواهید داشت

قدری آزمون و خطا کنید متوجه خواهید شد که چطور انجام بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

بنده ويرچومارت رو نصب كردم اما خيلي نامنظم بود و زياد به دلم ننشست. بعد J2store رو نصب كردم و خيلي هم خوب بود اما بعد از كلي كار و پيشبرد به يك مشكل بر خوردم و آن اين بود كه وقتي كاربر كارت و شعر رو انتخاب مي كنه و وارد پرداخت ميشه يك فرم تو كامپوننت بود كه طبق خواسته خودم فيلدهاش رو عوض كردم و كاربر هم همانطور كه مي خاهم وارد مي كند اما در انتها هم در فاكتور مشتري و هم در بخش مديريت كامپوننت مقادير وارد شده مشخصات مشتري خيلي بهم خورده است و اصلا قابل تشخيص نيست و يك قسمت هايي هم نيست.

لطفا براي اين مشكل راهنمايي بفرمائيد

نمونه بهم ريختگي

سايتي كه به عنوان نمونه كار شده

ویرایش شده توسط فرهاد سليماني

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...