رفتن به مطلب
alikarimi8

ویرایش هسته جوملا واستفاده از فونت آیکن بجای متن تاریخ انتشار در مطالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام قصد دارم بجای استفاده از عنوان تاریخ انتشار مطلب در جوملا از فونت آیکن استفاده کنم.به فایل default .php در مسیر زیر رفته

components/com_content/views/article/tmpl

و بجای مثلا <dd class="published> از کلاس مربوطه فونت آیکن استفاده کردم اما هیچ تغییری نکرد.کلا ممنون میشم راهنماییم کنید که مشکل کارم کجاست وچطوری میتونم از طریق هسته جوملا موارد این چنین رو تغییر بدم...؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

میتونید با استفاده از فایرباگ برای عنصر مربوطه تون css براش بنویسید . دقیقا مثل استفاده از دستور font-face باید انجام بدید

متن مربوطه رو هم میتونید از توی فایلهای ترجمه ویرایش کنید

در ضمن برای اطمینان از تغییراتتون بهتره هر بار کش جوملا و مرورگرتون رو پاکسازی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

میتونید با استفاده از فایرباگ برای عنصر مربوطه تون css براش بنویسید . دقیقا مثل استفاده از دستور font-face باید انجام بدید

متن مربوطه رو هم میتونید از توی فایلهای ترجمه ویرایش کنید

در ضمن برای اطمینان از تغییراتتون بهتره هر بار کش جوملا و مرورگرتون رو پاکسازی کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام و سپاس.

میدونم از طریق css هم میشه این کار رو کرد ولی من بیشتر منظور و هدفم از هسته خود جوملا بود و این که مثلا میخام برای این کار یک کلاس css جدید در تعریف کنم(نه اینکه css فعلی رو ویرایش کنم)...باید کدوم یکی از فایل های هسته رو ویرایش کنم الان این فایلی که آدرسش رو بالاذکر کردم ادیت کردم ولی تغییری ایجاد نشد...؟؟؟

لینک به ارسال

وقت بخیر

شما از چه قالبی برای سایت استفاده می کنید

احتمال دارد پوشه html در روت قالب شما وجود داشته باشد

در این صورت تمامی فایل های مربوط به نمایش مطالب و ... در آن پوشه قرار دارد

بررسی نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...