رفتن به مطلب
poyangift

عدم توانایی در تغییر و یا ایجادکاربر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در یک سایت میخواهم رمز عبور حساب کاربری مدیر را تغییر دهم ولی بعد از اینکار صفحه سایت کاملا سفید شده و بدون هیچگونه اروری باقی می ماند

سپس اقدام به ایجاد یک حساب کاربری جدید کردم (از طریق ادمین) ولی باز هم اتفاق قبلی می افتد و باز نوار آدرس مسیر زیر

my site /administrator/index.php?option=com_users&layout=edit&

id=793 

را دنبال کرده و صفحه سایت سفید می ماند که با یک اینتر روی نوار آدرس به صفحه مدیریت کاربران باز می گردد ولی هیچ کاربری ایجاد نمی شود 

بنابراین نه کاربران از قبل ایجاد شده قابل ویرایش هستند و نه توانایی ایجاد کاربر جدید را دارم به نظر شما اشکال کجاست ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دو راه دارید . اول اینکه نمایش پیامهای خطا رو فعال کنید تا مشخص بشه که زمانیکه صفحه سفید میشه چه خطایی رخ داده و مشکل رو بر اون اساس برطرف کنید و دوم اینکه میتونید از طریق دیتابیس کاربر موردنظرتون رو ایجاد یا ویرایش کنید که اینم آموزشش به وفور داخل تالار هست فقط یه سرچ نیاز داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دو راه دارید . اول اینکه نمایش پیامهای خطا رو فعال کنید تا مشخص بشه که زمانیکه صفحه سفید میشه چه خطایی رخ داده و مشکل رو بر اون اساس برطرف کنید و دوم اینکه میتونید از طریق دیتابیس کاربر موردنظرتون رو ایجاد یا ویرایش کنید که اینم آموزشش به وفور داخل تالار هست فقط یه سرچ نیاز داره

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام مجدد

من از تنظیمات کلی ، تنظیمات عیب یابی را فعال کردم ولی پیغام خطایی مشاهده نکردم و همان صفحه سفید دیده می شود

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

اگر میخواهید از راه اول استفاده کنید و اینطوری نتیجه نگرفتید بهترین کار اینه که از ادمین سرورتون درخواست کنید که نمایش پیامهای خطا رو براتون فعال کنند

البته درستش این بود که گزینه گزارش خطا رو تغییر میدادید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

مسیر زیر رو طی کنید:

وب سایت => تنظیمات کلی => سربرگ سرور

گزارش خطا رو روی حداکثر بگذارید.

تنظیمات عیب یابی متفاوت هست.

لینک به ارسال

مسیر زیر رو طی کنید:

وب سایت => تنظیمات کلی => سربرگ سرور

گزارش خطا رو روی حداکثر بگذارید.

تنظیمات عیب یابی متفاوت هست.

دوستان سلام

راهنمایی شما را انجام دادم اروری که می دهد در آدرس زیر است

Fatal error: Class 'PasswordHash' not found in /libraries/joomla/user/helper.php on line 318

راه چیست

لینک به ارسال

با سلام

ابتدا از سایتتون بک آپ تهیه کنید . سپس از بسته خام جوملا که هم ورژن با نسخه جاری جوملاتون باشه ، پوشه libraries را بردارید و جایگزین کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...