رفتن به مطلب
سینا یوسفی

مشکل با ادمین تولز - admin tools

پست های پیشنهاد شده

با سلام

پطوری میشه ادمین تولز رو دستی از سی پنل پاک کرد ؟

پسورد ورود رو فراموش کردم ... به صورت دستی پسورد رو از روی فولدر ادمین برداشتم با پاد کردن فایل های اچ تی اکسس و پسورد

صفحه لاگین مجازی رو هر کاری می کنم حذف نمی شه ... http://example.com/administrator/index.php

هر کامپوننت و ماژولی که بوده رو دستی از سی پنل حذف کردم.

لطفاً راهنمایی کنید که کدوم فایل رو بایستی حذف یا ادیت کنم و خیلی اورژانسیه.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سایت اکیبا رو هم گشتم ولی مشکلم حل نشده

Installing / updating Admin Tools brought your site down

If you accidentally installed Admin Tools 2.2.x on a live site with an unsupported Joomla! or PHP version, or if the installation/update failed, your site might be inadvertently taken down. No worries, it's very easy to fix. You will have to manually uninstall Admin Tools' files and retry the installation. If you have a Joomla! 1.7 site, you will have to install Admin Tools 2.1.14, not 2.2.x.

In order to perform a manual file uninstallation, please follow this procedure. Using an FTP programme, please remove the following files and directories, in the order outlined below:

plugins/system/admintools.php (Joomla! 1.5 only)

plugins/system/admintools

plugins/system/atoolsjupdatecheck.php (Joomla! 1.5 only)

plugins/system/atoolsjupdatecheck (Joomla! 1.7 only)

plugins/system/atoolsupdatecheck.php (Joomla! 1.5 only)

plugins/system/atoolsupdatecheck (Joomla! 1.7 only)

administrator/modules/mod_atjupgrade

components/com_admintools

administrator/components/com_admintools

لینک :

https://www.akeebabackup.com/static-content/56-news/releases/1477-admin-tools-2-2-7.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حذف پسورد از پوشه مدیر در ادمین تولز برای کسانی که همین مشکل رو دارند :

https://www.akeebabackup.com/documentation/troubleshooter/atadminpw.html

Admin Tools administrator password protection issues

Help! I am locked out of my site's administrator area!

This feature works by placing two file, .htaccess and .htpasswd inside your site's administrator directory. If you forget the username/password you used for this feature and you are locked out of your site, please follow this procedure:

1. Using your favourite FTP application, e.g. FileZilla or CyberDuck, log into your site and go into your site's root
  2. Go inside the administrator directory
    warning.png Warning
    DO NOT SKIP THIS STEP or you will be removing the wrong file, causing a big problem on your site (especially if you're using SEF URLs).
  3. Remove both the .htaccess and .htpasswd files. If you do not see those files, create two empty text files in your computer, rename them to .htaccess and .htpasswd and upload them.

کسی هست راهنمایی کنه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام جناب قاسمی

این کامپوننت دو قابلیت دارد

1.پسورد گذاری بر روی فولدر مدیر administrator

2.ایجاد صفحه ورود برای محافظت از "صفحه ورود جوملا" در برابر کویری و ...

مورد اول برطرف شد ولی متاسفانه مورد 2 کماکان پا برجاست و این صفحه همچنان وحود دارد.و به صفحه لاگین جوملا دسترسی ندارم

با تشکر

چند روزه گوگل رو زیرو رو کردم جیزی پیدا نکردم ... کسی هست بتونه کمک کنه ؟

لینک به ارسال

با سلام

از طریق جدول extensions در دیتابیس ، اجزا افزونه رو غیرفعال کنید ( حذف نکنید ) ببینید درست میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

از طریق جدول extensions در دیتابیس ، اجزا افزونه رو غیرفعال کنید ( حذف نکنید ) ببینید درست میشه

موفق و پیروز باشید

یا حق

تشکر ، چطوری غیر فعال می شه ؟ disable یا همچین چیزی نداره

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

یک ستون داریم به اسم Enabled در ریکورد افزونه مورد نظر و ستون نامبرده مقدار 1 رو به 0 تغییر بدید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

یک ستون داریم به اسم Enabled در ریکورد افزونه مورد نظر و ستون نامبرده مقدار 1 رو به 0 تغییر بدید.

سلام

همچین ستونی وجود نداره لطفا دقیق تر راهنمایی کنید در صورت امکان فایل تصویری بزارید.

لینک به ارسال

دسترسی بدید

متاسفانه این امکان وجود ندارد

لطفاْ در صورت امکان فایل تصویری یا راهنمایی بیشتری بفرمایید

با تشکر

اکستنشن رو هم کامل چک کردم متاسفانه اوکی نمیشه ... هم کامپوننت هم ماژول رو به 0 تغییر دادم ولی پیج لاگین همچنان پا برجاست

تمام فولدر های مربوط به ادمین تولز رو دستی حذف کردم و پس از دیزایبل کردن از دیتابیس تمام فیلد ها رو حذف کردم ...

لطفا راهنمایی کنید

post-43137-0-33327300-1419646366_thumb.g

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...