رفتن به مطلب
vinaprint

درخواست ساخت فرم دریافت سفارش آنلاین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از کاربران مبتدی و علاقمند به جوملا هستم. B)

برای کار خودم (طراحی و چاپ) نیاز به طراحی یه سایت شبیه این نمونه هستم:

چاپ باتیس ( www.alobatis.com  براي مشاهده فرم در سايت مذکور بايد ثبت نام کنيد.)

البته درمورد جوملا مطالعه کردم و با اطلاعات خودم دارم روی سایتمون کار میکنم. 3تا مشکل دارم، ممنون میشم راهنماییم بفرمائید:

1- من توی قسمت کاربری کلا مشکل دارم. با cb login قسمت ورود کاربران رو کار کردم ولی الان موندم که چطوری باید کاربران رو به یه صفحه ارجاع بدم که اونجا پنل مربوط به خودشونو ببینن و بتونن مثل همین سایت "چاپ باتیس" ثبت سفارش انجام بدن.

2- بعد از حل شدن مشکل، نمیدونم با BreezingForms کار کنم یا RSForm Pro (گرچه کار کردن با هیچ کدومشو بلد نیستم :( )

نمیدونم باید برای ماژول BreezingForms موقعیت تعریف کنم یا ...

الان یه مدتییه تو همه انجمن ها و سایت ها دنبال جواب سوالم میگردم ولی اصلا مطلب به درد بخوری پیدا نکردم.

فقط اگه طرز فراخوانی یه فرم با یه لینک رو بصورت کلی بگید سعی میکنم زود متوجه بشم :D

با آزمون و خطا بقیه مشکلمو حل میکنم.

لازم به ذکراست که جوملای بنده 2.5 میباشد. و فعلا روی لوکال کار میکنم.

3- یه مشکل جدیدی هم برام پیش اومده که اشتباهاٌ پلاگین های ورود کاربران خود جوملا رو غیر فعال کردم و وقتی الان میخوام وارد بشم چه یوزر و پس وارد کنم و چه خالی بذارم این خطا رو میده:

"از نام کاربری و رمزعبور معتبر برای ورود به بخش مدیریت جوملا استفاده نمایید."

از قسمت phpmyadmin رفتم پلاگین users رو فعال کنم دیدم خودش روی 1 هست.

ولی نمیتونم وارد شم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من از کاربران مبتدی و علاقمند به جوملا هستم. B)

برای کار خودم (طراحی و چاپ) نیاز به طراحی یه سایت شبیه این نمونه هستم:

چاپ باتیس ( www.alobatis.com  براي مشاهده فرم در سايت مذکور بايد ثبت نام کنيد.)

البته درمورد جوملا مطالعه کردم و با اطلاعات خودم دارم روی سایتمون کار میکنم. 3تا مشکل دارم، ممنون میشم راهنماییم بفرمائید:

1- من توی قسمت کاربری کلا مشکل دارم. با cb login قسمت ورود کاربران رو کار کردم ولی الان موندم که چطوری باید کاربران رو به یه صفحه ارجاع بدم که اونجا پنل مربوط به خودشونو ببینن و بتونن مثل همین سایت "چاپ باتیس" ثبت سفارش انجام بدن.

2- بعد از حل شدن مشکل، نمیدونم با BreezingForms کار کنم یا RSForm Pro (گرچه کار کردن با هیچ کدومشو بلد نیستم :( )

نمیدونم باید برای ماژول BreezingForms موقعیت تعریف کنم یا ...

الان یه مدتییه تو همه انجمن ها و سایت ها دنبال جواب سوالم میگردم ولی اصلا مطلب به درد بخوری پیدا نکردم.

فقط اگه طرز فراخوانی یه فرم با یه لینک رو بصورت کلی بگید سعی میکنم زود متوجه بشم :D

با آزمون و خطا بقیه مشکلمو حل میکنم.

لازم به ذکراست که جوملای بنده 2.5 میباشد. و فعلا روی لوکال کار میکنم.

3- یه مشکل جدیدی هم برام پیش اومده که اشتباهاٌ پلاگین های ورود کاربران خود جوملا رو غیر فعال کردم و وقتی الان میخوام وارد بشم چه یوزر و پس وارد کنم و چه خالی بذارم این خطا رو میده:

"از نام کاربری و رمزعبور معتبر برای ورود به بخش مدیریت جوملا استفاده نمایید."

از قسمت phpmyadmin رفتم پلاگین users رو فعال کنم دیدم خودش روی 1 هست.

ولی نمیتونم وارد شم.

با سلام

به نظر من از rsformاستفاده کنید

حل این مشکل شما فقط از طریق دیتابیس قابل حله

در جدول extensions دنبال رکوردی با شناسه 401 با نام plg_authentication_joomla بگردید و آن را ویرایش کنید و در فیلد enabled مقدار را از 0 به 1 تغییر دهید

این کار مشکل خطای ابتدایی رو حل میکنه . اما اینکه یوزر و پسوردتون درست هست یا نه بعد از این تغییر و تستش مشخص میشه

اگر رمز خود را فراموش کردید مراحل زیر را انجام دهید

1.ابتدا با ورود به آدرس www.yoursite.com:2082  و ورود نام کاربری و رمز عبور وارد  سی پنل شوید

2.بر روی Phpmyadmin  کلیک کنید

3.در قسمت ****_user  با کلیک روی آیکان کنار کاربر مدیر وارد قسمت ویرایش شوید

4.کد زیر را در قسمت پسورد وارد کنید تا پسورد مدیریت جوملا به 12345 تغییر کنید 827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...