رفتن به مطلب
mansour92

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان و اساتید محترم

من میخوام یه فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم

حالا هم نصف طراحیش رو انجام دادم، فقط ممنون میشم

کامل راهنمایی کنید که مراحل فروشگاه باید چه کارهایی انجام بگیره یعنی از درگاه بانکی

بگیر تا پست و نماداعتماد اکترونیکی و... باید این ها رو چطور بگیرم و فعال کنم...

خواهشمندم دوستانی که میدونن و یااین راه رو طی کردند راهنمایی کامل کنند. خیلی ممنون با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز اول باید فروشگاهتو راه اندازی کنی بعد از سایت enamad.ir باید نماد اعتماد بگیری و با یسری مدارک بری بانک برای گرفتن درگاه (ملت جزء بهتریناست)

اگر میخوای پرداخت انلاین داشته باشی البته!!!!!

راه دوم اینه که پرداخت انلاین نداری و وحصولو میفرستی دم خونه مشتری بعد پولشو میگیری توی این روشه که باید بری پست برای فرستادن محصول

حالا شما کدوم مرحله رو مد نظر داری

لینک به ارسال

داداش این سوال من هم هست!

منظورت از اینکه "باید با یه سری مدارک بری بانک" چیه؟ چه مدارکی رو بانک ازمون می خواد؟

من رفتم بانک ملت، گفتن مجوز لازم داره! این مجوز رو باید از کجا و چطوری تهیه کنم؟

لینک به ارسال

آیا درباره فروشگاه های اینترنتی و مزایای آن برای مدیران شرکتها و کاربران سایت اطلاعاتی دارید؟ در این مقاله به مزایای ساخت این فروشگاه های مجازی و در عین حال پر درآمد می پردازیم.

%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA_%D9%81%D8%B1%D9

اﯾﺠﺎد ﻓﺮوﺷﮕﺎه اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ، ﺗﺒﻠﯿﻎ و اﻃﻼﻋﺎت ﮐﺎﻣﻞ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﯾﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﺑﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ در ﻣﯽ آﯾﺪ و ﻣﺸﺘﺮي ﺑﺎ داﺷﺘﻦ ﮐﺎرت ﭘﺮداﺧﺖ واﺳﻄﻪ وﯾﺎ ﮐﺎرت ﻫﺎي اﻋﺘﺒﺎري، ﭘﺲ از ﺟﺴﺘﺠﻮ و اﻧﺘﺨﺎب، در ﺧﻮاﺳﺖ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺳﺎﯾﺖ واﺳﻄﻪ ﭘﺲ از ﮐﺴﺮ ﻣﺒﻠﻎ ﻣﺤﺼﻮل از ﺣﺴﺎب وي، اﯾﻦ درﺧﻮاﺳﺖ را در وﻫﻠﻪ اول از ﻃﺮﯾﻖ ﻓﮑﺲ و ﯾﺎ ﺗﻠﻔﻦ )در آﯾﻨﺪه از ﻃﺮﯾﻖ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺑﻪ ﺻﻮرت آﻧﻼﯾﻦ و ﯾﺎ از ﻃﺮﯾﻖ SMS و ﯾﺎ ﺗﻠﻔﻦ ﮔﻮﯾﺎ ( به ﻓﺮوﺷﻨﺪه ارﺟﺎع ﻣﯽ دﻫﺪ و ﻓﺮوﺷﻨﺪه ﻣﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ در ﻣﺪت زﻣﺎن ﺗﻮاﻓﻖ ﺷﺪه، ﮐﺎﻻ را ﺑﺮاي ﻣﺸﺘﺮي ارﺳﺎل ﻧﻤﺎﯾﺪ.

ﻣﺰاﯾﺎي اﯾﺠﺎد ﻓﺮوﺷﮕﺎه اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺑﺮاي ﻓﺮوﺷﻨﺪﮔﺎن:

داﺷﺘﻦ وﯾﺘﺮﯾﻨﯽ ﻗﺎﺑﻞ روﯾﺖ در ﺳﺮﺗﺎﺳﺮ اﯾﺮان و ﮐﺸﻮرﻫﺎي منطقه

داﺷﺘﻦ ﺑﺎزدﯾﺪ ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﺑﺴﯿﺎر (ﺷﺮﮐﺘﻬﺎ، ادارات، ﻣﻮﺳﺴﺎت، ﺑﻨﮕﺎﻫﻬﺎي ﺗﺠﺎري، ﻣﺘﺨﺼﺼﺎن، داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن و...)

وﺳﻌﺖ ﻧﺎﻣﺤﺪود ﻓﺮوﺷﮕﺎﻫﻬﺎي اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ

در ﻓﺮوﺷﮕﺎﻫﻬﺎي ﺳﻨﺘﯽ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﮐﻤﺒﻮد ﺟﺎ، اﻣﮑﺎن ﻧﮕﻬﺪاري ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺑﺮ اﺳﺎس ﺗﻨﻮع، اﻧﺪاز

ﺗﺮﮐﯿﺒﺎت و ... وﺟﻮد ﻧﺪارد ﮐﻪ اﯾﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ در ﻓﺮوﺷﮕﺎه اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﮐﺎﻣﻼٌ ﺣﻞ ﺷﺪه اﺳﺖ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﻪ دﻟﯿﻞ ﻋﺪم

ﻣﺤﺪودﯾﺖ در ﻓﻀﺎ، ﻓﺮوﺷﻨﺪه ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺪ ﺳﺒﺪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺗﻮﻟﯿﺪي ﺧﻮد را ﺑﻪ ﻣﺘﻨﻮع ﺗﺮﯾﻦ ﺷﮑﻞ ﻣﻤﮑﻦ ﺑ ﺮاه ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت ﮐﺎﻣﻞ و ﺑﯿﺎن ﺑﺮﺗﺮي ﻫﺎي ﮐﯿﻔﯽ و ﻓﻨﯽ ﺑﻪ زﺑﺎن ﺳﺎده و ﺑﺎ درج ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎ و ﻋﮑﺲ ﻫﺎي زﯾﺒﺎ در ﻣﻌﺮض دﯾﺪ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن ﻗﺮار دﻫﺪ.

نداﺷﺘﻦ ﻣﺤﺪودﯾﺖ زﻣﺎﻧﯽ

ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﻓﺮوﺷﮕﺎﻫﻬﺎي ﺳﻨﺘﯽ ﻣﺤﺪود ﺑﻪ ﺳﺎﻋﺎت و روزﻫﺎي ﻏﯿﺮ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ اﻣﺎ ﻓﺮوﺷﮕﺎﻫﻬﺎي اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ

مطلقا ﭼﻨﯿﻦ ﻣﺤﺪودﯾﺘﯽ ﻧﺪاﺷﺘﻪ و در ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺳﺎﻋﺎت ﺷﺒﺎﻧﻪ روز و ﺗﻤﺎﻣﯽ روزﻫﺎي ﺳﺎل در دﺳﺘﺮس ﺑﺎزدﯾﺪ ﮐﻨﻨﺪﮔﺎن ﻗﺮار دارد.

ﮐﺎﻫﺶ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎي ﺟﺎﻧﺒﯽ وﺳﻮد آوري ﺑﯿﺸﺘﺮ

در ﻓﺮوش ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﺑﻪ ﻣﺸﺘﺮﯾﺎن در ﻓﺮوﺷﮕﺎه اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ، ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎﯾﯽ از ﻗﺒﯿﻞ ﮐﺎرﻣﺰد، ﺧﻮاب ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ و ﺳﺎﯾﺮ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻫﺎي ﺟﺎﻧﺒﯽ ﮐﺎﻫﺶ ﯾﺎﻓﺘﻪ و ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ ﺳﻮد ﺑﯿﺸﺘﺮي ﻋﺎﯾﺪ ﻓﺮوﺷﻨﺪه ﻣﯽ ﺷﻮد.

ﻣﺰاﯾﺎي ﺧﺮﯾﺪ از ﻓﺮوﺷﮕﺎﻫﻬﺎي اﯾﻨﺘﺮﻧﺘﯽ ﺑﺮاي ﺧﺮﯾﺪاران:

ﻋﺪم ﺑﺮﺧﻮرد ﺑﻪ ﺗﺮاﻓﯿﮑﻨﺒﻮدن آﻟﻮدﮔﯽ ﻫﻮا

ﻋﺪم ﻧﯿﺎز ﺑﻪ رﻓﺘﻦ ﺑﻪ داﺧﻞ ﻃﺮح ﺗﺮاﻓﯿﮏ

ﯾﺎﻓﺘﻦ ﮐﺎﻻﻫﺎ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﭘﺎﯾﯿﻨﺘﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﻓﺮوﺷﮕﺎﻫﻬﺎي ﺳﻨﺘﯽ

ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﻗﯿﻤﺘﻬﺎ و ﻣﺸﺨﺼﺎت ﮐﺎﻻﻫﺎ در ﮐﻤﺘﺮﯾﻦ زمان

اﻣﮑﺎن ﺧﺮﯾﺪ در آراﻣﺶ ﻣﻨﺰﻻﻣﮑﺎن ﺧﺮﯾﺪ در ﻫﺮ ﺳﺎﻋﺖ از ﺷﺒﺎﻧﻪ روز

ﻋﺪم ﻣﺸﮑﻞ ﺣﻤﻞ و ﻧﻘﻞ ﮐﺎﻻي ﺧﺮﯾﺪاري ﺷﺪ

ﺗﺤﻮﯾﻞ ﮐﺎﻻي ﺧﺮﯾﺪاري ﺷﺪه درب ﻣﻨﺰ

ﺑﯿﻤﻪ ﺑﻮدن ﮐﺎﻻي ﺧﺮﯾﺪاري ﺷﺪ

منبع:

ساخت فروشگاه اینترنتی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...