رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

خروج از پنل مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام . من بسته فارسی جوملا 1.6.1 را از همین سایت دانلود کردم و روی هاست سرورم نصب کردم . هنگام نصب و ورود به پنل مدیریت جوملا مشکلی نداشتم ولی وقتی روی گزینه خروج کلیک میکنم خارج نمیشه یعنی صفحه وارد کردن یوزر و پسورد را نشان نمیده در عوض وارد یک صفحه خالی میشه که در بالای صفحه فقط یک خط متن نوشته شده است و متن آن این است :

تقاضای فعلی به دلیل ارسال مکرر اطلاعات در قسمت امنیتی رد شده است لطفا صفحه را تازه سازی نموده و دوباره سعی نمایید

در صورتی که من هنوز وارد هیچ گزینه و منویی نشدم و فقط login کردم و بعد هم لینک خروج را زدم . چندین بار هم این عمل رو در وقتهای مختلف تست کردم ولی فایده ای نداشت .

لطفا راهنماییم کنید . با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

-از مرورگر فایرفاکس (کروم یا اپرا ) استفاده کنید .

- کروکی هاتو حذف کنید .

-چند بار ctrl+F5 رو هم بزنید .

انشالله رفع خواهد شد .

یا حق

لینک به ارسال

با عرض سلام مجدد . مرورگر من فایرفاکس هستش با حذف کامل کوکی ها و ctrl+F5 هم مشکل برطرف نشد .

باز هم همچنان منتظرم ...

لینک به ارسال

با سلام

میخواستم بدونم برطرف کردن این مشکل حدودا" چقدر زمان میبره و در حال حاضر من با این نسخه که مشکل داره چیکار کنم ؟ آیا نیازی به حذفش هست ؟ اگه اینطوره به چه طریق باید حذفش کنم ؟

چون وبسایتم اهمیت زیادی برام داره خواستم بدونم اگه زمان زیادی میبره از نسخه های قبلی جوملا استفاده کنم . که در اینصورت چطور میشه نسخه قدیمی رو روی نسخه جدید نصب کرد ؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز این مشکل + چند مشکل گزارش داده شده رو برسی و رفع کردم .

فردا صبح یک بار دیگه پچ کامل جوملای ایرانــــــی رو دریاف و روی جوملا موجود ایکسترک کنید و

موفق باشید

در پناه حق

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اگر منظورتون از مشکل، همان هست که استارتر این تاپیک در پست اول مطرح کردند که لطفا به پست قبل از خودتون یعنی پشت شماره 6 این تاپیک و تاریخش دقت کنید...

اگر هم مشکلتون چیز دیگری هست در تاپیک دیگری مطرح کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من کماکان این مشکل رو دارم

تاپیک هم به نتیجه نرسیده

امکانش هست راه حلش رو بفرمایین؟

من آخرین آپدیت رو هم اعمال کردم تاثیری نکرد

مرسی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

آخرین نسخه از سری جوملا 1.6 رو دریافت و در هاست در دایرکتوری که پک جوملای فعلی هست آپلود و فقط اکسترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

مصطفی جان منم مشکل شما رو داشتم

اما وقتی از منوی سایت خروج می کردم درست خارج میشد

اما از نوار ابزار بالا سمت چپ می زدم خارج نمی شد

الان نسخه 1.6.3 مامبولرن رو استفاده می کنم این مشکل رو نداره

موفق باشی

لینک به ارسال

سلام به جومینایی ها

مرتضی جان من این تاپیک رو حدودا 3 ماه پیش زدم و اون موقع از جوملا 1.6.1 استفاده میکردم . ولی به لطف پیشرفت روز افزون جوملا الان مدت زیادیه که جوملا رو به 1.6.3 ارتقا دادم که خوشبختانه در این مورد مشکلی ندارم .

دوستان عزیزی که مشکل خروج دارند کافیه بسته نصبی جومینا 1.6.2 رو از سایت جومینـــــــــا دانلود و نصب کنند تا از مزیت فارسی بودن بهره مند شوند . یا در صورتی که از ورژن پایینتر استفاده میکنند از بسته های مخصوص ارتقا استفاده کنند . سپس از سایت رسمی جوملا بسته ارتقا به 1.6.3 رو دانلود کنند و فقط روی جوملا موجود اکسترکت کنند اما نصب نکنند و پوشه Installation رو هم حذف کنند .

موفق باشید .

یا حق

لینک به ارسال

با تشکر از پاسخ شما اینطوری من تمامی تغییراتی رو که اعمال کردم رو جوملام رو از دست می دم مثل ویرایش فرم ها ، زبان ها و ..

در هر صورت من پاسخ رو پیدا کردم

لینک رو می ذارم برای استفاده ی دوستان: can't logout of aplite in joomla admin

لینک به ارسال

با سلام

نه دوست عزیز شما اگر پک رو آپلود و فقط اکسترکت کنید(نصب نکنید) هیچ مشکلی پیش نمیاد...

ممنون از لینکی که قرار دادید

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب فرحزادیان منظور دوستمون فایل های خود جوملا بود که تغییراتی توشون ایجاد کرده بودند

مثلا تو فرم ها و فایل های زبان تغییراتی داده بودند

که در صورت اکسترکت فایل های جوملا اصلی اونا از دست میده

البته من پیشنهاد می کنم اول فقط و فقط از اون فایل هایی که ویرایش کردی یه کپی بگیری

بعد از آپگرید دوباره اونهارو برگردونی

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...