رفتن به مطلب
playerone

مشکل واکنش گرایی

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت من واکنش گراییش کلا مشکل داره فقط تو حالت عریض هست که بدون ایراده کسی میتونه برای درست کردنش راهنماییم کنه

لینک سایت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

بنده تست کردم ولی منوها , مطالب و ... خودشون رو با اندازه مرورگر وفق می دادند !

البته ایرادها کوچیکی داشته که گاهی اوغات دقیقا سر جای خودشان قرار نمی گرفتند. منظور شما دقیقا همان است ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

بنده تست کردم ولی منوها , مطالب و ... خودشون رو با اندازه مرورگر وفق می دادند !

البته ایرادها کوچیکی داشته که گاهی اوغات دقیقا سر جای خودشان قرار نمی گرفتند. منظور شما دقیقا همان است ؟

وقتی هم  میخوام واکنش گرایی رو حذف کنم میره رو حالت نرمال که اونم باز فرم قالب میخوره (البته جزئی)بهم فقط رو عریض درست وایمیسته چطور میشه کاری کرد وقتی واکنش گرایی رو حذف کردم رو حالت عریض بره یا که ایراد هاشو چطور برطرف کنم

لینک به ارسال

درود بر شما

ایراد هاش رو می تونید در فایل های این قالب (عموما نامشون responsive هم میشه ) تغییر بدید.

مشخه که نوشته مثلا رزولیشن فلان بعد زیرش کلی css هست. ببینید کاملا متوجه می شوید/

البته این نکته رو هم بگم که گاهی اوغات رسپانسیو بودن در کامپوننت هم نوشته میشه. باید دقت کنید کجا ویرایش کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...