رفتن به مطلب
aron

سوال در مورد component.php

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشيد، من تازه تبديل قالب html به جوملا را ياد گرفته ام ، فايل component.php را در سايت قرار دادم و كد مخصوص مطالب را در index قرار دادم  سوال من اين است كه مي خواهم مطالب در قالب index نمايش ندهد و در قالب ديگه اي نمايش داده شود.

ممنون مي وشم كه راهنماييم كنيد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از دوستان خواهش مي كنم جواب بنده را بدهيد، مي دانم سر تون خيلي شلوغه

لینک به ارسال

منظورتون رو از اینکه مطلب در قالب دیگری نشان داده شود نفهمدیم

آقا رضا  سلام: ممنون كه براي بنده ارزش قائل شدين،بنده مطلب رو بد رسوندم و شرمنده هستم، يك عكس گذاشتم ازبخش قالب سايت خودم  تا بيشتر توانسته باشم مطلب رو برسونم.

در قالب اصلي سايت(صفحه نخست) قالب اسلايدر و .. دارد ولي در بخشهاي سايت ديگه از اسلايدر خبري نيست،حالا من مي خواهم قالب جديدي كه دارم ترجمه مي كنم هم اينجور بشود و تگ component در صفحه اصلي نباشد.

ممنون

post-40154-0-43790200-1413026733_thumb.p

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا رضا  سلام: ممنون كه براي بنده ارزش قائل شدين،بنده مطلب رو بد رسوندم و شرمنده هستم، يك عكس گذاشتم ازبخش قالب سايت خودم  تا بيشتر توانسته باشم مطلب رو برسونم.

در قالب اصلي سايت(صفحه نخست) قالب اسلايدر و .. دارد ولي در بخشهاي سايت ديگه از اسلايدر خبري نيست،حالا من مي خواهم قالب جديدي كه دارم ترجمه مي كنم هم اينجور بشود و تگ component در صفحه اصلي نباشد.

ممنون

درود بر شما

همه برای شما و پرسش شما ارزش قائل هستند.

در این باره پیش تر گفت و گو شده

اگه کمی جستجو می کردید پیدا می شد. چند روش اینجا نوشته شده.  در واپسین Post هم یه روش ساده تر گفته شده .

http://forum.joomina.ir/topic/12681-%D8%B4%D8%B1%D8%B7%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA/?hl=%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C+%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86#entry116468

در واپسین Post هم یه روش ساده گفته شده .

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

درود بر شما

همه برای شما و پرسش شما ارزش قائل هستند.

در این باره پیش تر گفت و گو شده

اگه کمی جستجو می کردید پیدا می شد. چند روش اینجا نوشته شده.  در واپسین Post هم یه روش ساده تر گفته شده .

http://forum.joomina.ir/topic/12681-%D8%B4%D8%B1%D8%B7%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%88%D9%82%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA/?hl=%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C+%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86#entry116468

در واپسین Post هم یه روش ساده گفته شده .

سلام مجدد: باز هم ممنون،بزرگوار بنده آمدم تمامي استاتيل قالبي كه براي مطالب نمايش داده شود را به همراه كد <jdoc:include type="message" />

<jdoc:include type="component" /> در component.php كپي كردم و در index.php اين كد را گذاشتم:include dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'/component.php';
 قالبي كه در component.php كد هاش رو گذاشته ام بناميش در مياد، و در صفحات ديگه هم صفحه اصلي + اون صفحه بناميش در مياد اگر لطف بفرماييد راهنمايي كنيد چكار كنم كه اين اتفاق نيفتد ممنون مي شوم، دو تا عكس هم از قالب گرفته ام و گداشته ام

post-40154-0-07487600-1413300100_thumb.p

لینک به ارسال

سلام مجدد: باز هم ممنون،بزرگوار بنده آمدم تمامي استاتيل قالبي كه براي مطالب نمايش داده شود را به همراه كد <jdoc:include type="message" />

<jdoc:include type="component" /> در component.php كپي كردم و در index.php اين كد را گذاشتم:include dirname(__FILE__).DIRECTORY_SEPARATOR.'/component.php';
 قالبي كه در component.php كد هاش رو گذاشته ام بناميش در مياد، و در صفحات ديگه هم صفحه اصلي + اون صفحه بناميش در مياد اگر لطف بفرماييد راهنمايي كنيد چكار كنم كه اين اتفاق نيفتد ممنون مي شوم، دو تا عكس هم از قالب گرفته ام و گداشته ام

من خوب گره کار شما را نمی فهمم . شما می خواهید بخش content  یا همون div  component را در برگ نخست یا یک برگ دیگر پنهان کنید.

آیا فردید (منظور) شما همین است ؟ اگر بلی در پست پیشین پاسخ دادم اگر نه .کوشش کنید روشن بفرماید که چه کاری می خواهید انجام بدید کارهایی که کردید را روشنگری نکنید. پوسته ای را هم که ساختید برای بنده بفرستید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...