رفتن به مطلب
mercol30

افزونه : Details Toggle برای نشان دادن مطالب به صورت زیباتر

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان می خواهم در اینجا یک افزونه رایگان برای زیباتر نشان دادن مطالب در سایت معرفی کنم که اگر دوستان زحمت بکشند توضیحات کاملی درباره آن و کارکردش بیان کنیم :

افزونه : Details Toggle [align=RIGHT]

مثال :[/align]

{dt_head}

مقداری از متن اینجا و یا تصویر در اینجا

{dt_details}

با قرار دادن توضیحات در اینجا.

در این بخش نشان داده شده است و hided با کلیک بر روی بخش اول است.

{dt_end}

لطفا دوستان کمک کرده تا کاملتر و واضح تر کارکرد آن را بیان کنیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون دوست عزيز بهتر بود قوانين رو يه مرمري كنيد. (لينك دمو، قرار دادن فايل در آپلود سنتر جومينا)

لينك دانلود از جومينا

دموي آنلاين

يا

دمو

دوستان من دقيق نفهميدم جريان چيه لينك دمو رو مطمعا نيستم - توضيحات اضافه گردد.

لینک به ارسال

تشکر دوست عزیز ولی یکم حوصله می خواهد که آپلودش کنیم و بعد لینک بدیم توی سایتش برای دانلود گذاشته . باشه اگه حوصله موند این کار را هم می کنیم .

لینک به ارسال

تشکر دوست عزیز ولی یکم حوصله می خواهد که آپلودش کنیم و بعد لینک بدیم توی سایتش برای دانلود گذاشته . باشه اگه حوصله موند این کار را هم می کنیم .

دوست عزيز اينا قانون ميباشند و درصورت رعايت نكردن قانون اول اخطار و سپس محروم ميشيد من اين رو درست كردم ولي از اين به بعد هماهنگي با قوانين فراموش نشه!!!!

براي تشكر هم بايد بر روي دكمه سپاس زير هر تاپيك كليك كني اينم يه قانونه!!!:D

لینک به ارسال

من توضيحات اين افزونه را از سايت خودم براي شما ميزارم

توسط این پلاگین شما میتوانید بخشی از مطلب را درون تگ های مخصوص این پلاگین قرار دهید و کاربر پس از کلیک کردن بر روع عنوان مطالب،مطالب درون تگ را مشاهده میکند.

برای یادگیری استفاده از این افزونه کمی باید به کدها و روش استفاده آنها دقت کنید.سازنده توضیحات مورد نیاز را در سایت خود داده و نمونه کدها را هم قرار داده.

دمو پلاگین از سایت سازنده

توضیحات سازنده پلاگین

نمونه کد:

[align=LEFT]EXAMPLE

{dt_head}

Put some text here and/or image here

تصویر یا عنوان مطلب در بین این کد

{dt_details}

Put the description here. This section is shown and hided by clicking on the first section.

مطلب و توضیحاتی که میخواهید بعد از کلیک بر روی عنوان یا تصویر مشاهده شود در بین این کد

{dt_end}[/align]

در اصل یک مطلب در بین سه تگ تقسیم بندی میشود.مطلب قابل مشاهده بین تگ اول و دوم و مطلب مخفی شده در بین تگ دوم و سوم.

اين توضيحات رو من چند ماهه پيش نوشتم و فكر نميكنم چيز زيادتري داشته باشه و اگر باز هم به مشكل خورديد مطرح كنيد!

لینک به ارسال

اینجا که نوشته Beware not to put the plugin tags between HTML tags! پس کجا بزاریم تگارو؟!

لینک به ارسال

• افزودن...