رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان جومینایی

من از جوملا 3.2 و k2 نسخه 2.6 انگلیسی استفاده میکنم اما در هنگام نوشتن متن و سوییچ کردن بین فارسی و انگلیسی به مشکل بر میخورم . چون انگلیسی به اول خط میاد و شکل متن کلا به هم میخوره میخواستم بدونم شما نمیتونید یک ویرایشگر حرفه ای برای نوشن متون به من معرفی کنید که این مشکل رو نداشته باشم . که مثلا راحت بتونم متن خودم رادر ورد آفیس بنویسم و بدون مشکل در سایتم منتقل کنم . مثلا همین انجمن این مشکل رو نداره و در نوشتن نظر یا ارسل موضوع جدید در هنگام سویچ کردن بین فاری و انگلیسی مشکلی پیش نمیاد .

خیلی ممنون بابت پاسختون چون خیلی برام مهمه ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

کسی نیست ؟ این یکی خیلی برام مهمه آخه در متن هام همیشه دارم از فارسی به انگیلیسی سوییچ میکنم ...

ممنون از پاسخ های شما ...

لینک به ارسال

با سلام

ویرایشگرهای زیادی به رایگان وجود داره که در وب سایت افزونه های جهانی جوملا می تونید پیداشون کنید. از جمله:

1) ckeditor

2) jce editor

با این دو تا امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

موفق باشید - التماس دعا

لینک به ارسال

با سلام

ویرایشگرهای زیادی به رایگان وجود داره که در وب سایت افزونه های جهانی جوملا می تونید پیداشون کنید. از جمله:

1) ckeditor

2) jce editor

با این دو تا امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

موفق باشید - التماس دعا

سلام ...

ممنون دوست عزیز فقط خواستم بدونم که میشه از این ادیتور ها در محیط k2 استفاده کرد ؟ یعنی این ادیتور ها میتونن در کامپوننت k2 اسفاده بشن یا اینکه خودشون یک محیط جدا گونه دارن ؟

باز هم ممنون بابت پاسختون ...

لینک به ارسال

درود بر شما

برای ckeditor در این :

http://www.joomlackeditor.com/downloads/viewcategory/17-jtree-link-extensions

سلام ...

دموی این پلاگین رو مشاهده کرم اما باز هم همان مشکل قبلی وجود دارد یعنی در هنگام تغییر زبان از فارسی به انگلیسی از اول خط شروع به نوشتن میکند و متن ه طور کلی بهم میریزد . 

لینک به ارسال

اما هنوز هم با این ویرایشگر که tiny MEC هست مشکل دارم و اونم اینه که زمانی که مطلبی رو مینویسم وقتی گزینه ی preview رو میزنم همه چیز خوبه اما وقتی در سایت میره کاملا با اون چیزی که بود تفاوت میکنه ، یعنی مثلا نوشته ی بولد شده رو بدون تغییر نشون میده انگار که بولد نشده ، لینک ها رو نشون نمیده و یا فاصله ای که بین چند خط هست که همون پاراگراف بندی میشه رو نمیاره و همه چیز زیر همه ... میدونین مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

اما هنوز هم با این ویرایشگر که tiny MEC هست مشکل دارم و اونم اینه که زمانی که مطلبی رو مینویسم وقتی گزینه ی preview رو میزنم همه چیز خوبه اما وقتی در سایت میره کاملا با اون چیزی که بود تفاوت میکنه ، یعنی مثلا نوشته ی بولد شده رو بدون تغییر نشون میده انگار که بولد نشده ، لینک ها رو نشون نمیده و یا فاصله ای که بین چند خط هست که همون پاراگراف بندی میشه رو نمیاره و همه چیز زیر همه ... میدونین مشکل از کجاست ؟

دوست عزیز شما چرا مستقیم توی ویرایشگرتون تایپ نمی کنید؟ تایپ مطلب در وورد و انتقال آن به ویرایشگر از نظر سئو درست نیست و به سایتتون لطمه میزنه شما که زحمت تایپ و می کشی مستقیم توی ویرایشگر تایپ کن

لینک به ارسال

دوست عزیز شما چرا مستقیم توی ویرایشگرتون تایپ نمی کنید؟ تایپ مطلب در وورد و انتقال آن به ویرایشگر از نظر سئو درست نیست و به سایتتون لطمه میزنه شما که زحمت تایپ و می کشی مستقیم توی ویرایشگر تایپ کن

سلام ، بله باید از این به بعد همین کار رو انجام بدم اما مقالاتی که در ویرایشگر میبرم یا می نویسم پیش نمایشش همه چیز خوبه لینک هایی که به کلمات دادم درسته ، نوشته هایی که بولد کردم بولده و پاراگراف بندی که کردم هم درسته اما وقتی اون رو ذخیره میکنم و در وبسایت اون رو نگاه میکنم ، همه ی این موارد بر عکس اند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...