رفتن به مطلب
azarmehr

نسخه پارسي ماژول نمايش متفاوت تصاوير mod_animate_hover

پست های پیشنهاد شده

نمايش متفاوت تصاوير...(نسخه پارسي شده)

سلام خدمت مديران، اعضا و بازديد كنندگان جومينا.[/align][align=RIGHT]اول از همه از دوست عزيزم

mohsenilloveyou تشكر ميكنم كه اين ماژول بسيار زيبا رو در اين پست منتشر كردند.[/align][align=RIGHT]بنده چون كلا ترجمه رو دوست دارم و بخصوص از اين ماژول خوشم اومد تصميم به اين گرفمتم كه ماژول رو به زبان شيرين پارسي ترجمه كنم.

سلام خدمت مديران، اعضا و بازديد كنندگان جومينا.[/align][align=RIGHT]اول از همه از دوست عزيزم mohsenilloveyou تشكر ميكنم كه اين ماژول بسيار زيبا رو در اين پست منتشر كردند.[/align][align=RIGHT][align=RIGHT]بسيار زيبا، ساده و حرفه ايست...

نامش: mod_animate_hover

تصويرش:[/align][align=CENTER]

23082.png

تصويرش:[/align][align=CENTER]توضيحات مختصر به فارسي:

[JUSTIFY][align=JUSTIFY]همانگو كه در تصويرش هم مشاهده مي كنيد، اين ماژول تصاويري را به نمايش مي گذارند و با قرار گرفتن موس بر روي تصوير، تصوير مربوطه با يك افكت زيبا(محو شدن، رفتن به چپ يا راست و...) به بيرون از كادر رفته و توضيحات مربوط به آن تصوير ظاهر مي شود![/align]ايده ي بسيار خوبي براي مواقعيست كه فضاي زيادي براي نوشتن توضيحات يك عكس وجود ندارد.[align=LEFT][align=CENTER][align=RIGHT]دموي سايت منتشر كننده(انگليسي)[/align][align=CENTER][align=RIGHT]لينك دانلود از سايت اصلي (زبان انگليسي)[/align][align=RIGHT]لينك دانلود ترجمه پارسي در آپلود سنتر جومينا(زبان پارسي)[/align][align=RIGHT]دوستان يه تست بزنيد ببينيد مشكلي نيست![/align][align=RIGHT]اگه هم خوشتون اومد و راضي بوديد خودتون ميدونيد چكار كنيد ديگه :D(اعتبار-سپاس)[/JUSTIFY][align=JUSTIFY]همانگو كه در تصويرش هم مشاهده مي كنيد، اين ماژول تصاويري را به نمايش مي گذارند و با قرار گرفتن موس بر روي تصوير، تصوير مربوطه با يك افكت زيبا(محو شدن، رفتن به چپ يا راست و...) به بيرون از كادر رفته و توضيحات مربوط به آن تصوير ظاهر مي شود![/align]ايده ي بسيار خوبي براي مواقعيست كه فضاي زيادي براي نوشتن توضيحات يك عكس وجود ندارد.[align=LEFT][align=CENTER][align=RIGHT]دموي سايت منتشر كننده(انگليسي)[/align][align=CENTER][align=RIGHT]لينك دانلود از سايت اصلي (زبان انگليسي)[/align][align=RIGHT]لينك دانلود ترجمه پارسي در آپلود سنتر جومينا(زبان پارسي)[/align][align=RIGHT]دوستان يه تست بزنيد ببينيد مشكلي نيست![/align][align=RIGHT]اگه هم خوشتون اومد و راضي بوديد خودتون ميدونيد چكار كنيد ديگه :D(اعتبار-سپاس)[align=RIGHT]:thankyou:

[/align][/align][/align][/align][/align][/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون دوست عزیز

خوب بود

فقط من یه مشکلی دارم ، یه نگاهی به عکس ضمیمه بکنید :

[align=RIGHT]e8bcypbdmco694yh02dy.jpg

1- اون نقطه ها رو نمی شه برداشت ؟

2- باید عرض عکس هامو کم کنم که تو یه ردیف باشن ؟

لینک سایتو اگه می خواین ، چون ماژول غیرفعال کرددم ، بگید که فعال کنم ( البته ترجیح می دم این اتفاق نیوفته ;) )[/align]

لینک به ارسال

دوست عزیز من دوباره تست کردم و نتونستم جواب سوال اول شما رو پیدا کنم چون برای من درست عمل میکنه.

حالا برای سوال دوم شما آره هم باید عرض عکس ها کم باشه تا درست مشخص بشه هم باید توی تنظیمات ماژول عرض تصویر ور دست کاری نمایید- حاشیه هم کم باید بشه

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز برای برداشتن نقطه ها باید در سی اس اس مربوط به موقعیت این ماژول استایل این نقطه ها را برداشت

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...