رفتن به مطلب
ehsan1

صفحه بندی و محدود کردن پستها در k2

پست های پیشنهاد شده

سلام چطور میشه در یک مجومعه در "کی تو" فقط 10 یا 5 مطلب   تعریف کرد که اگر بیشتر از این تعداد بود در صفحه بعدی نمایش داده بشه مطلب

مشکلی که دارم هرچقدر پست میزارم تو مجموعه ای که ایجاد کردم در سایت همه را در یک صفحه نمایش میده در حالی که صفحه بندی نیز فعال است

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در هر صفحه ای که نمایش میدید به منوی مربوطه آن رفته و فکر میکنم انتخاب منوی اون "مجموعه ها" باشه پس در تنظیمات  پایه که سمت چپ هست رفته و تعداد مطالبی که میخواهید در صفحه نشان دهد را مشخص کنید.

لینک به ارسال

با تشكر از آقاي منتظري من پستشون رو كامل تر ميكنم

بريد به منو ها -> فهرست اصلي -> صفحه اصلي -> مقدمه مطالب رو 5 قرار بديد

موفق باشيد.

لینک به ارسال

با تشكر از آقاي منتظري من پستشون رو كامل تر ميكنم

بريد به منو ها -> فهرست اصلي -> صفحه اصلي -> مقدمه مطالب رو 5 قرار بديد

موفق باشيد.

سلام

ممنون از پاسخ ولی همچین گزینه ای در منو برای کی تو نیست تنظیمات در کی تو فقط در خود کامپوننت امکان پذیر هستش و در منو فقط مجموعه فراخوانی میشود برای نمایش در سایت

تمام تنظیمات باید در خود کی تو انجام شود

اگر دوستی تجربه این موردو داره ممنون میشم کمک کنه

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسخ ولی همچین گزینه ای در منو برای کی تو نیست تنظیمات در کی تو فقط در خود کامپوننت امکان پذیر هستش و در منو فقط مجموعه فراخوانی میشود برای نمایش در سایت

تمام تنظیمات باید در خود کی تو انجام شود

اگر دوستی تجربه این موردو داره ممنون میشم کمک کنه

چرا در منو داره شما در منو یک گزینه ایجاد کنید در انتخاب نوع منو در دسته کی2 مجموعه هارو انتخاب کنید و و در پارامتر های سمت راست میتونید هر تنظیماتی که خواستید انجام دهید

لینک به ارسال

چرا در منو داره شما در منو یک گزینه ایجاد کنید در انتخاب نوع منو در دسته کی2 مجموعه هارو انتخاب کنید و و در پارامتر های سمت راست میتونید هر تنظیماتی که خواستید انجام دهید

این عکس از بخش منو که شما فرمودید مجموعه را انتخاب کردم

ولی در تنظیمات منو مورد که شما میفرمایید وجود نداره

شما دقیقتر و از روی خود جوملا و کی تو اگر توضیح بدید ممنون میشم تا مشکلم رفع بشه

http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=14107981461.jpg

لینک به ارسال

تعداد مطالب اصلی و تعداد مطالب فرعی رو هر کدوم رو روی 2 قرار دهید ببینید مقدارش تغییر میکنه؟؟

صفحه بندی هم فعال کنید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

تعداد مطالب اصلی و تعداد مطالب فرعی رو هر کدوم رو روی 2 قرار دهید ببینید مقدارش تغییر میکنه؟؟

صفحه بندی هم فعال کنید

خیر این قسمتها قابل تغییر نیست همانطور که عرض کردم در کی تو تنظیمات از خود کامپوننت قابل تغییر است که تنظیمات مربطوط در کامپوننت بدرستی اعمال شده است

لینک به ارسال

خیر این قسمتها قابل تغییر نیست همانطور که عرض کردم در کی تو تنظیمات از خود کامپوننت قابل تغییر است که تنظیمات مربطوط در کامپوننت بدرستی اعمال شده است

خود من دارم برای سایتم به این صورت مطالبم رو نمایش میدم

مگر این که کی 2  شما مشکل داشته باشه

لینک به ارسال

خود من دارم برای سایتم به این صورت مطالبم رو نمایش میدم

مگر این که کی 2  شما مشکل داشته باشه

من از کی تو جومینا استفاده میکنم اگر هم نواقصی باشد مربوط به کی تو جومیناست

به هر حال در بخش منوها این موراد که شما فرمودید غیر فعال است و فقط ای تنظیمات خود کامپوننت امکان تغییرات وجود داره

اگر دوستان تجبربه مشابهی دارند و می دونند مشکل چظور حل میشه ممنون میشم کمک کنند

مرسی

لینک به ارسال

من از کی تو جومینا استفاده میکنم اگر هم نواقصی باشد مربوط به کی تو جومیناست

به هر حال در بخش منوها این موراد که شما فرمودید غیر فعال است و فقط ای تنظیمات خود کامپوننت امکان تغییرات وجود داره

اگر دوستان تجبربه مشابهی دارند و می دونند مشکل چظور حل میشه ممنون میشم کمک کنند

مرسی

دسترسی بدید تا اوکی کنم

لینک به ارسال

در لوکال هستش

در این موردی که میگید تنها روش همینه

شما دیگر کار های سایت را انجام بدید و وقتی به سرور انتقال دادید اطلاع بدید تا اوکی کنم

لینک به ارسال
بر 9/15/2014 at 17:34 , ehsan1 گفت:

سلام چطور میشه در یک مجومعه در "کی تو" فقط 10 یا 5 مطلب   تعریف کرد که اگر بیشتر از این تعداد بود در صفحه بعدی نمایش داده بشه مطلب

مشکلی که دارم هرچقدر پست میزارم تو مجموعه ای که ایجاد کردم در سایت همه را در یک صفحه نمایش میده در حالی که صفحه بندی نیز فعال است

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوستان منم با این مشکل مواجه ام....درست نمیشه هرکاری میکنم...کسی تجربه ای نداره این زمینه

لینک به ارسال

سلام

منم همین مشکلو دارم، خواهشا یه راهنمایی دیگه بکنید . داخل منویی که از نوع مجمعه k2   ساختم، همه گزینه‌ها غیرفعاله، داخل تنظیمات مجموعه تعدادو مشخص کردم و صفحه بندی هم روشنه، اول تعداد مطالب اولیه را نشون میده، بعش یه دکمه بیشتر آمده و زیرش بقیه مطالبو نشون میده!!!

خیلی مهمه :(

لینک به ارسال
2 ساعت قبل, zagros گفت:

سلام

منم همین مشکلو دارم، خواهشا یه راهنمایی دیگه بکنید . داخل منویی که از نوع مجمعه k2   ساختم، همه گزینه‌ها غیرفعاله، داخل تنظیمات مجموعه تعدادو مشخص کردم و صفحه بندی هم روشنه، اول تعداد مطالب اولیه را نشون میده، بعش یه دکمه بیشتر آمده و زیرش بقیه مطالبو نشون میده!!!

خیلی مهمه :(

درود . ای کاش یه تاپیک جدید میزدید چون قدیمیه . اما حالا

ببینید اول باید در تنظینات منو صفحه اصلی  و در تب مشخصات ؛ نوع گزینه منو را روی مطالب k2 و مجموعه ها قرار بدید .

و در مرحله بعد در تب تنظیمات ؛ تنظیمات دلخواه مربوط به چگونگی و تعداد نمایش مطالب کی2 رو انجام بدید .

حالا در آخر همین تب ؛ صفحه بندی و نتایج صفحه بندی رو روی نمایش تنظیم کنید .

قاعدتا باید حل بشه ؛ اما اگر نشد یه کامنت بزارید .

موفق و پیروز باشید;) . یا علی

لینک به ارسال

با سپاس از این که جواب دادین، حل شد البته من از تنظیمات مجموع‌ها در k2 درستش کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...