رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما عزیزان جومینایی ، من با یک شرکتی قرار داد بستم و تا چند روز دیگه قراره یک سایتی که با مدیریت محتوای جوملا ۳ هست رو به من تحویل بدن ، سوال من از شما دوستان اینه که در زمان تحویل باید به چه نکاتی توجه کنم . میخوام طوری وبسایت رو تحویل بگیرم که در صورت نیاز یک شرکت دیگه یا افراد دیگه ای توسعه ی اون رو بر عهده بگیرن ، یعنی باید فایل خاصی ازشون دریافت کنم ؟ در کل برای توسعه یا هرچیزی که در آینده لازم دارم باید به چه نکاتی توجه کنم ؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقت كنيد حتما اطلاعات مديريت جوملا و هاست رو ازشون بگيريد

يا اينكه فقط بسته نصب رو دريافت كنيد. و خودتون هاست و دامين بخرين

و دقت كنيد بهتره هاستينگ خودشون نباشند پشتيباني خودشون باشند.

لینک به ارسال

سلام 

ممنون از پاسخ شما ... بله هاست رو خودم انتخاب کردم و قراره اون ها سایت رو به دومین متصل و روی هاست آپلود کنن ٰ‌سوال من اینه که باید بعد از آپلود سایت اون فایل نصبی رو هم دریافت کنم یا اینکه بعد از آپلود کد های سایت از خود مدریت جوملا دیده میشه برای ویرایش یا خیر ؟

مثلا اگه من بخوام از روی همین قالب دقیقا یک سایت دیگه بسازم کد ها رو میتونم از کجا میتونم دریافت کنم ...؟

ممنون از جواب شما ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...