رفتن به مطلب
mohsen_haftom

مشکل با پلاگین پرداخت ملت ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید ببخشید من از پلاگین پرداهت ویرچو جومینا استفاده میکنم ولی کد پیگیری و شماره رسید پرداخت و شماره فاکتور رو نشون نمیده چطوری میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید؟؟!! با سپاس 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید ببخشید من از پلاگین پرداهت ویرچو جومینا استفاده میکنم ولی کد پیگیری و شماره رسید پرداخت و شماره فاکتور رو نشون نمیده چطوری میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید؟؟!! با سپاس 

از دوستان ایا کسی کمک میکنه؟؟

لینک به ارسال

یوزر پس بدید

درست میشه هر 2 تا مشکل که به شما گفتم؟؟؟آقا رضا؟؟؟ میشه کاری کرد که امکان ارسال به ایمیل رو هم داشنه باشه؟؟!!!بعد از خرید؟؟

لینک به ارسال

سلام

عزیزان منم پلاگین بانک ملت برای ویرچومارت رو از سایت جومینا دریافت و نصب کردم و تمام تنضیمات هم انجام شده اما در مرحله ای که باید سایت بانک ملت رو برای واریز باز کنه انتقال انجام نمیشه

و این پیغام میاد و اصلا هیچ اتقاقی نمی افته

درحال انتقال به بانک ملت - لطفا کمي صبر کنيد ...... با تشکر از سفارش شما!

سفارش شما پردازش شد.

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام،ببخشید یه سوال داشتم من خیلی دنبال فروشگاه ساز ویرچومارت گشتم اما اصلا پیداش نمیکنم برای دانلود میشه بگید از کجا دانلود کنم باید؟

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...