رفتن به مطلب
hojjat77

حذف error (بسیار ساده)

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من بعد از نصب کامپوننت k2 با ارور (Warning: Creating default object from empty value in) مواجه شدم و کلی سایتها رو گشتم که در یک کلام حرفشون این بود که باید کد php رو یه تغییراتی بدین و یا در تنظیمات ومپ تغییر بدین .ولی در کمال تعجب هیچکدوم برای من جواب نداد پس رفتم از قسمت تنظیمات کلی در قسمت سرور (گزارش خطا رو روی هیچکدام قرار دادم ) مشکل رفع شد!!! 

البته مطمئن نیستم این روش برای سایت مشکلی ایجاد میکنه یا نه ولی فعلا هرچی ارور در نصب افزونه ها داشتم برطرف شد  :D

اگه بخواین سختش کنین برین در configuration.php کد public $error_reporting رو پیدا کنین و مقدار روبروش رو به 'none' تغییر بدین.

عکس ارور برطرف شده هم پیوست کردم.فکر کنم مشکل خیلی ها باشه.امیدوارم مفید باشه

post-42102-0-57762600-1410103519_thumb.j

ویرایش شده توسط hojjat77

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینطوری فقط ارور ها نمایش داده نمیشه در اصل ارور وجود داره

سایتهای مختلفی که سرچ کردم اونها هم فقط روشهایی رو می گفتن که از نمایش ارور جلوگیری کنه مثلا توی php قسمتی رو که مربوط به نمایش ارور هست رو غیر فعال می کردن که البته هیچکدوم برای من جواب نداد .

در کل فکر می کنم ایراد از خود php باشه و شاید با نسخه های بعدی این مشکلات رفع بشه(نظر شما چیه؟)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...