رفتن به مطلب
hojjat77

می خوام یه منوی سی اس اس رو تو قالب بیارم

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان.یه مدت می خوام منوی سی اس اس رو با دریم ویور وارد قالب جوملا کنم ولی هر کار می کنم یه جاش میلنگه با html دستی و ماژول sourcer امتحان کردم ولی جواب نداد  .سوالم اینه آیا این کار شدنی هست ؟ و آیا به قالب ربطی داره یا برای هر قالبی میشه این کارو انجام داد.(آیا کد css رو باید در template.css قالب وارد کنم ؟و قسمت body کد رو کجا وارد کنم ؟)

کد رو پیوست کردم اگه کسی از دوستان بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم. با تشکر فراوان

post-42102-0-67098400-1409990643_thumb.g

menu.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز بايد درخواست بديد براي جوملا ترجمه كنن براتون

یعنی راه دیگه ای نداره که خودم کد رو در قالب وارد کنم؟ منظورتون از ترجمه چیه؟بازم ممنون

لینک به ارسال

وقت بخیر

دوست عزیز

این منو خیلی ساده هست، خود جوملا به صورت پیشفرض به این صورت را دارد و فقط شما باید اطلاعات در مورد css و html داشته باشید

تا به همین شکل در بیاورید

اگر اطلاعات ندارید باید کسی براتون انجام بده که نیاز به قالب اصلی سایت خودتون می باشد که این را جایگذاری کند

موفق باشید

لینک به ارسال

بله منم دانلود نكرده بودم براي خود جوملا خيلي بهتر از اينه

وقت بخیر

دوست عزیز

این منو خیلی ساده هست، خود جوملا به صورت پیشفرض به این صورت را دارد و فقط شما باید اطلاعات در مورد css و html داشته باشید

تا به همین شکل در بیاورید

اگر اطلاعات ندارید باید کسی براتون انجام بده که نیاز به قالب اصلی سایت خودتون می باشد که این را جایگذاری کند

موفق باشید

سلام .ممنون بابت جوابت

البته این منو فقط برای مثال بود.منظورم نحوه کاره نه خود منو. مثلا اگه قالبی خودش پوشه منو داشته باشه(مثل موردی که پیوست شده) یه سری کد سی اس اس برای منوی اون قالب وجد داره .سوالم اینه که آیا باید کدهای سی اس اس یه منوی دلخواه رو به جای اون قرار بدیم (روشش همینه؟)یا کلا روشش فرق می کنه.با سی اس اس آشنایی دارم اگه یه سر نخ بدین کدها رو کجا باید قرار بدم   ممنون میشم.تشکر

post-42102-0-41802600-1410083499_thumb.j

لینک به ارسال

قرار بديد راهشو

خیلی راحت بود ولی من به سختی پیداش کردم.اول بگم قالب من خودش منو داشت ولی من سعی داشتم کلا ظاهرش رو عوض کنم.

کد css دلخواه رو باید در قسمت css (قالب) و پوشه منو قالب اضافه کنیم {که در قالب من mwmenu.css هست} {یعنی کد سی اس اس قبلی رو حذف و کد جدید رو به جاش قرار می دیم}

بعد باید فایل php قالب رو بازکنیم {که برای قالب من template.php هست و ممکنه هرقالبی یه اسم خاصی داشته باشه} و دنبال id یا class مربوط به منو می گردیم مثلا اگه قبلا منو رو با آی دی id="mwmenu" استایل داده بود و سی اس اس جدید ما با کلاس برای مثال .menu استایل داده شده باید id="mwmenu" رو به class="menu" تغییر بدیم .در تصویر پیوست مشخص کردم.post-42102-0-29914100-1410719966_thumb.j

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...