رفتن به مطلب
azarmehr

كپي رايت نمايش مطلب شارنيوز:

پست های پیشنهاد شده

بنده از بسته خبري شار نيوز استفاده ميكنم بعد از زياد شدن مطالب جوملا به طور خودكار شماره صفحه ميزنه

اما پايين اين صفحات كپي رايت هست چطور بايد اين رو حذف كنم.

اينم عكس

9wd4hx4f3p45carwphdy.jpg

اينم ادرس سايت تا به صورت دموي آنلاين هم ببيني.

http://bakhtegannews.gigfa.com

شرمنده دوستان پست قبلي رو به اشتاه حذف كردم اما بدم نشد!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز برای حذف صفحه بندی باید از طریق منو ---> منوی اصلی ---> صفحه اول ----> پارامترهای پیشرفته ----> صفحه بندی=ناپیدا

به این صورت میتونین صفحه بندی را غیر فعال کنین

لینک به ارسال

با سلام

این مشکل به قالبتون ربطی نداره! آیا در سیستم تغییراتی دادید؟ یا کار خاصی کردید که بعد از اون این طور شده؟

اگر کاری که دوستمون اشاره کردند انجام دهید دیگر صفحه بندی نخواهید داشت ولی اگر به همان مسیر بروید و فقط گزینه " نتیجه صفحه بندی را روی " مخفی " قرار داده و ذخیره کنید فکر می کنم دیگه اون خطا رو نبینید و صفحه بندیتونم داشته باشید! (البته اگر دقیقا معلوم بشه چه کردید بهتره)

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

این مشکل از ترجمه ناقص حاصل میشه ...100% / مشکل ازجای دیگه نیست.

فکرکنم از ترجمه جوملا دات آی آر استفاده میکنید درسته ؟ / چون قبلاً اون این مشکل رو داشت ، البته در نسخه های قبلیش... الانو خبر ندارم

از ترجمه یک تیم دیگه استفاده کتید درست میشه .

یا حق

لینک به ارسال

(البته اگر دقیقا معلوم بشه چه کردید بهتره)

دوستان خوب بنده كاري رو كه گفتيد انجام دادم مشكل فعلا ل ميشه اما اگه من بخوام تمام مطالبم صفحتش رو نمايش بده و اين كپي رايت نباشه چي؟

من قبلا كر خواصي انجام ندادم تنها با زياد شدن مطالبم و نماشي دادن شماره هاي صفحه اين مشكل برام بوجود اومد.

لینک به ارسال

پوزش من در حال بروز رساني كه بودم مطالب قبلي شما رو نديدم.

بنده از شارنيوز آماده شما استفاده نمودم. تنها كاري كه تازگي انجام دادم ديشب جوملام رو به روزرساني كردم. از سايتي كه خودتون در يكي از پستها معرفي كرده بوديد سايت هم كاملا انگليسي بود الان بايد دقيقا چه كاري رو انجام بدم؟

چطوري از ترجمه يه تيم ديگه استافاده كنم؟(لينك يا توضيح)

لینک به ارسال

با سلام

جدیدترین نسخه قعلی (1.5.22) برای جوملا 1.5 رو از سایت مامبولرن یا جومفا(جومفا فعلا بسته هست) دریافت کنید / نسخه کاملشو/ و بروی جوملا فعلی ایکسترک کنید و دایرکتوری اینیستا رو پاک کنید . /تمام.

جوملا فعلی رو پاک نکنید ها !

یا حق

لینک به ارسال

قرررررررررررربونت برم دادا.

مشكل حل شد.

به رقم زحمات شما در جومينا و كمك به همه از جمله بنده حقير (1سپاس و +1 اعتبار به شما هديه دادم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...