رفتن به مطلب
bbehnam

نمیتونم بسته quickstart رو نصب کنم

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه اساتید
ببخشید من آماتور هستم و سوال زیاد میپرسم ...
بسته quickstart رو دارم .. از طریق لوکال هاست در WampServer نتونستم بسته رو نصب کنم .. از طریق c panel هم تو مسیر public_html/templates/templates یه فولدر به اسم قالبم ساختم . فایل زیپ رو آپلود و اکسترکت کردم همونجا .. ولی قالب نصب نشد ..
دوستان و اساتید یا کانفیگ کردن WampServer رو بهم یاد بدید ( تو همون مرحله اولش پر ارور قرمز رنگ هست) یا بگید که تو c panel چطوری بسته کویک استارت رو نصب کنم .
خیلی خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسته نصب آسان یا quickstart رو به صورت زیر نصب کنید

در لوکال : به مسیر C:\xampp\htdocs بروید و یک پوشه به اسم دلخواه فرضا joomla بسازید و بسته رو در اون اکسترکت کنید سپس در مرورگرتون تایپ کنید localhost/joomla و مراحل نصب رو به ترتیب پیش بروید

لازم به ذکر است که joomla نام پوشه ای است که در اون نصب میکنید

در سی پنل: به مسیر فایل ها بروید و بدون ساخت هیچ گونه پوشه ای بسته رو آپلود و اکسترکت کنید سپس آدرس سایت خودتون رو در مرورگر وارد کنید و مراحل نصب رو پیش بروید

موفق باشید

لینک به ارسال

آخه ارور ميده نميدونم چرا زمپ اينطور شده

بسته 2.5.24 با 3.5.1 با 1.7 هيچ فرقي نداره توش ارور ميده

لینک به ارسال

برای نصب جوملا 1.7 به بالا فکر میکنم نسخه زمپ 1.7.7 خیلی مناسب باشه چون من همیشه از همین نسخه استفاده میکنم و هیچ گونه مشکلی ندارم

ومپ سرور هم فکر میکنم نسخه 2.0 سازگار ترین نسخه با جوملا 2.5 باشه البته جناب صفرعلی آموزش سازگار سازی تمامی نسخه های ومپ با جوملا رو تهیه کردند

http://forum.joomina.ir/topic/19482-%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D9%80%D9%80%D9%80/

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام به همه اساتید

ببخشید من آماتور هستم و سوال زیاد میپرسم ...

بسته quickstart رو دارم .. از طریق لوکال هاست در WampServer نتونستم بسته رو نصب کنم .. از طریق c panel هم تو مسیر public_html/templates/templates یه فولدر به اسم قالبم ساختم . فایل زیپ رو آپلود و اکسترکت کردم همونجا .. ولی قالب نصب نشد ..

دوستان و اساتید یا کانفیگ کردن WampServer رو بهم یاد بدید ( تو همون مرحله اولش پر ارور قرمز رنگ هست) یا بگید که تو c panel چطوری بسته کویک استارت رو نصب کنم .

خیلی خیلی ممنون

تو سی پنل برو به wwwroot مطمئن شو چیزی داخلش نباشه...حالا فایل زیپ رو آپلود کن و بعد آنزیپش کن..... خوب حالا در صفحه مرور گر اسم سایتتو بزن و اینتر کن تا شروع به نصب کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...