رفتن به مطلب
ساناز صداقتی

درخواست قالب شبیه به دانلود ها

پست های پیشنهاد شده

سلام

من مدتی هست می خواهم یک سایت راه بندازم که با جوملا راحت میشه اون رو راه انداخت ولی مشکلی که داره جوملا مثل ورد پرس قالباش انعطاف پذیر نیست  مثلا سایت دانلود ها قالب قشنگی داره اگر وردپرسشو بخواهم سریع مثلشو بهم میدن ولی در جوملا یا نمیشه یا اگر بشه هزینه های گزافی داره من از ظاهر و گرافیک جوملا خوشم نمیاد و سایت های بزرگی هم که با اون ساخته شدن این ضعف توشون هست مگر اینکه طرف کلا هسته و.. رو اختصاصی کرده باشه  در کل اگر من بخواهم یک سایتی داشته باشم مثل سایت دانلود ها که اصلا کسی متوجه نشه که با جوملا ساخته شده امکان پذیر هست البته منظورم این هست ه مثل اون بشه حتی قسمت مطلباش نمیخوام از افزونه کی 2 استفاده بشه و میخواهم گرافیکش مثل اون بشه حتی ادامه مطلب و قسمت مطالب که زده مثلا دسته و تعداد نظرات و تعداد بازدید و...

دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه یا اگر فریمورکی رو میشناسه بگه و اینکه ایا میشه سئوشو درست کرد که یک سایت رسمی بشه مثل سایت های بزرگ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چرا با جوملا نمیشه قالب های انعطاف پذیر ساخت

خیلی هم خوب میشه

نمونش تو سایت خود بنده

ضمنا این سایت دانلود ها چیز زیاد خاصی نداره حتی میشه با آرتیستر هم ساختش

لینک به ارسال

سلام

من مدتی هست می خواهم یک سایت راه بندازم که با جوملا راحت میشه اون رو راه انداخت ولی مشکلی که داره جوملا مثل ورد پرس قالباش انعطاف پذیر نیست  مثلا سایت دانلود ها قالب قشنگی داره اگر وردپرسشو بخواهم سریع مثلشو بهم میدن ولی در جوملا یا نمیشه یا اگر بشه هزینه های گزافی داره من از ظاهر و گرافیک جوملا خوشم نمیاد و سایت های بزرگی هم که با اون ساخته شدن این ضعف توشون هست مگر اینکه طرف کلا هسته و.. رو اختصاصی کرده باشه  در کل اگر من بخواهم یک سایتی داشته باشم مثل سایت دانلود ها که اصلا کسی متوجه نشه که با جوملا ساخته شده امکان پذیر هست البته منظورم این هست ه مثل اون بشه حتی قسمت مطلباش نمیخوام از افزونه کی 2 استفاده بشه و میخواهم گرافیکش مثل اون بشه حتی ادامه مطلب و قسمت مطالب که زده مثلا دسته و تعداد نظرات و تعداد بازدید و...

دوستان اگر کسی میتونه راهنمایی بکنه یا اگر فریمورکی رو میشناسه بگه و اینکه ایا میشه سئوشو درست کرد که یک سایت رسمی بشه مثل سایت های بزرگ؟

از نوشته هاتون معلومه خیلی مبتدی هستید و اصلا با جوملا آشنایی ندارید. اتفاقا قالبهای جوملا انعطاف صد در صدی داره و کافیه باهاش آَشنا باشید.

ضمنا نحو.ه نمایش مطالب هیچ ارتباطی به هسته نداره و لازم به دستکاری در هسته نیست. تقریبا هر قالبی رو می شه با ویرایش به قالب مورد نظر شما تبدیل کرد که البته تسلط به برنامه نویسی می خواد.

با این حال شما لینک سایت مورد نظر رو بگذارید حتما دوستان قالب های آماده ای رو معرفی خواهند کرد.

ویرایش شده توسط bartar

لینک به ارسال

من دقیقا با حرف خانم صداقتی موافقم

من هم چنین مشکلی دارم

جوملا همه چیش خوبه

فقط از ضعف تنوع قالب با تمامی سلیقه ها رنج می بره

مثلا سایت های دولتی که معمولا 3 ستونه هستند

مثل این (http://golestanp.ir/) این چنین قالبها برای جوملا که به همین زیبایی باشه گیر نمیاد

باید حتما اختصاصی داد طراحی کرد

اگر هست لینک دانلود بدید تا من رسما همینجا از همه تون عذرخواهی کنم

لینک به ارسال

من قصد تخریب جوملا را نداشتم ولی چون برخی نظر تعصبی دادند پس

چنتا چیز بگم

1. تنوع قالب های جوملا بسیار پایین هست

2. قالب هااکثر سنگین هستند و سئو اولیه ندارند

3.کامپوننت هاش یکی در میان توش شل و.. آپلود شده من خودم از 4 افزونه ای که نصب کردم 2 تاش اینطوری بود

4.جوملا ساخته شده برای سایت شرکتی و اصلا برای سایت های دانلود و تفریحی مناسب نیست

5. نام 2 تا سایت دانلود را بگید که با جوملا ساخته شده و نیمه مطرح هست

6. در جوملا البته تو ایران کامپوننت ها تا فارسی می شوند با قیمت زیاد به فروش گذاشته می شوند  و ان هایی که رایگان منتشر می کنند کلی مشکل امنیتی و خرابی داره الان شما برید تو سایت هایی که مثلا کامپوننت رایگان منتشر می کنند منظورم فروم های پشتیبانی جوملا هست میبینید که یک نفر افزونه منتشر کرده 500 نفر استفاده کردند 400 نفر می گند اینجاش مشکل داره   اونجاش ارور میده   سایتم پرید   باگ داره   و....

7.اگر بگید میخوام فیس    بو   ک  بسازم و همه چیزش مثل اون بشه  طراح های محترم البته بعضی هاشون می گند جوملا ته انعطاف هست من براتون میسازم با هزینه 10 میلیون!!!!!!!!!!!!!! کلا بهتون نه نمیگن

8. تنها جایی هست که می بینم طرف میاد قالب فریم ورک خارجی رو فارسی می کنه به قیمت بالای 5 میلیون میفروشه تعدادشون هم کم نیست

9.

10.

... و الی اخر

اگر یک تاپیکی راه بیافته و سایت هایی رو که با جوملا طراحی شدند البته به غیر شرکتی رو لیست کنید تا انگیزه ای بشه برای بقیه البته اگر باشه البته چنتایی هست ولی اون سایت ها رو نمیشه گفت جوملا هستند چون طرف 10 تا کامپوننت اختصاصی نوشته و کلا هسته رو هم ویرایش و اختصاصی کرد با هزینه گزاف!!!!!!!!!!!!

فقط یک چیز جوملا بسیار عالی هست و اون  پشتیبانی قویش هست که سریع پاسخ میدهند یکیش همین سایت جومینا

لینک به ارسال

خانوم صداقتی از شناختی که روی شما داشتم انتظار چنین صحبت هایی نداشتم ولی خب ابهام برای همه پیش میاد و من براتون توضیح میدم شما میگید تنوع قالب های جوملا پایینه؟؟؟یه سری به جومینامارکت در قسمت وب سایت های آماده زدید؟؟ یه سری به سایت های انگلیسی زبان مثل راکت تم - جوملاآرت - یوتم -اسمارت ادآنز و....... که همه و همه دارند برای جوملا قالب مینویسند و قالب هایی کنشی با انعطاف پذیری بالا به طوری که شما میتونید ظاهر این قالب رو در مدیریت بدون داشتن دانش برنامه نویسی تغییر دهید

شما و دوستمون آقای مرندی به قالب های سه ستونه استاتیک یا نیمه داینامیک این وب سایت های فارسی زبان دلبستید و اونا رو با اون قالب های فوق العاده مقایسه میکنید؟؟

کی گفته قالب های فریم ورک دار با قیمت میلیونی فروخته میشه؟؟من قالب های فریم ورک دار فارسی میکنم و در جویمنا مارکت به نمایش میذارم برید در جومینا مارکت نرخ قیمت هارو مشاهده کنید

شما اگر افزونه های مدنظرتون رو از سایت های قابل اطمینان دانلود کنید نه شل توش هست و نه باگ امنیتی این مشکل شماست که به هرسایتی اعتماد میکنید

خیلی خب حالا که شما اصرار دارید امشب خواب یه سایت تفریحی فوق رویایی رو ببینید صبح برای من تعریف کنید من با قیمتی مناسب براتون میزنم

در مورد ایجاد تاپیک برای نمایش سایت های جوملایی به نظرم یکم بچگانس چون جوملا اصلا نیازی به این کارها نداره این قدر قابل درک برای کاربرانش هست که هرکسی باهاش کار کنه متوجه موضوع میشه و اگرم شما میبینید در ایران اکثر سایت ها بر مبنای وردپرس پیش میره به خاطر ساده و راحت بودن کار با اونه (ساخت قاشق : مشت میزنی گود میشه دمشو میکشی دراز میشه )

همه چیز که سرعت در کار نیست کیفیت کار هم مهمه

شما هم با پیکان میتویند به مسافرت برید هم با BMW پس چون پیکانم مارو به مقصد میرسونه بیایم با BMW مقایسش کنیم؟؟

هر گونه ابهامی دارید چه شما چه هر دوست دیگر بپرسید من برطرف کنم من نتونستم دوستان دیگر در انجمن هستند جواب میدند

موفق باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

سلام

خانوم ها و آقایان محترمی که الکی میخواین جوملا رو ببرین زیر ذره بین

من خودم بیش از یک سال با وردپرسی که میگین کار کردم

به نظر من کاملا مسخره هستش و فقط به درد وبلاگ مخوره و اینکه خیلی از سایت ها سمتش رفتن بخاطر آسون بودنش هست و آدمای مبتدی دوسش دارن

انعطاف پذیری خوبی نداره و یکی از آشناهای من که طراح وردپرس وقتی 4 سایت درست حسابی بهش میگم میگه نه بابا   با ورپرس نمیشه این

خانوم صادقی شما دلتون یه سایت خوب با قیمت پایین میخوادش

البته جهت اطلاع قالب شمشابه دانلود ها چند وقت پیش توسط یکی از دوستان طراح بصورت رایگان آماده شد

و افزونه ها که میگین فارسی میشه پولی میشه

کاملا صحیح هستش چون کسی که 10 روز مثلا وقت میذاره و یه افزونه رو بهینه و فارسی میکنه دلش میخواد درآمدی کسب کنه که این کار رو کرده

ولی باز هم افراد زیادی هستن که تا حد ممکنه رایگان فارسی کردن

و شما جناب مرندی چیزی که زیاده قالب سه ستونه ( مخصوصا قدیمی ها  ، آخه جدیدا این قالب ها تولید نمیشه و قالب های فلت مد شده{مثل لباسه که هر سال یه چیزی مد میشه دیگه } )

فقط شما اگه کپی سایت مورد نظر میخواین یا باید خودتون css دلخواه بدین بهش یا درخواست بدین تا انجام بشه

اگه شماها نمیتونید با یه سیستم توپ و پیشرفته کار کنید آیا عیب از سیستمه؟؟؟!!!!

حق یارتان

ویرایش شده توسط topmihan

لینک به ارسال

قالب های جوملا مخصوصا قالب های جومینا همشون انعطاف پذیر هستن فقط کافیه css بلد باشید.

به علت راحتی وردپرس و استفاده بیش تر سایت ها از این مدیریت محتوا طبیعتا قالب های بیشتری براش وجود داره

به همین دلیل هست که به قول شما وردپرس انعطاف پذیره 

متاسفانه فعلا زمانه اینطوری هست و کسی برای رضای خدا کار نمیکنه البته معمولا.

موفق باشید

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

من قصدم تخریب جوملا نبود الان هم خودم از جوملا استفاده می کنم شاید سلیقه من اینطوری هست  و گرنه جوملا سایت خوبی هست

ممنون از دوستان

لینک به ارسال

من قصدم تخریب جوملا نبود الان هم خودم از جوملا استفاده می کنم شاید سلیقه من اینطوری هست  و گرنه جوملا سایت خوبی هست

ممنون از دوستان

سلام من متخصص نیستم

جوملا تخصص می خواد

وقتی سایت شاهگوش که با وردپرس ساخته میشه یک هفته ه-ک می شه

نمیتونن بیارنش بالا چی میشه گفت ؟ اون هم هکر عرب

وردپرس هم در نصب افزونه هاش دچار مشکل خواهید شد

اگر قرار بود جوملا هم مثل وردپرس راحت باشه هر کسی بتونه باهاش کار کنه که نمیشه

2 روزه نمیشه سایت ساخت

البته با وردپپرس شاید

اگر قرار بود شما قالب رو نصب کنید افزونه ها رو نصب کنید براحتی و بدون مشکل که الان همه طراح سایت بودن

و واسه طراح سایت تره هم خورد نمی کردن

و و و و و و......

لینک به ارسال

همیشه همین طوری بوده

یه عده که دلسوز هستن و انتقاداتی دارن فورا بهشون انگ تخریب و ... می خوره

مثل اینکه تو مملکت ما تو عالم سیاست وقتی بگی مثلا فقر هست میگن وامصیبت اینو بگیرین این ضدانقلابه ، کمونیسته ، لیبراله و ...

حالا نگو طرف خودش انقلاب کرده ، جنگ بوده و ...

بابا جان من کاری با دیگران ندارم من خودم جوملایی هستم و همیشه و همه جا از جوملا دفاع کرده ام

و تمام سایت هام رو با جوملا راه اندازی کرده ام و خوب هم دارم ازش پول در میارم

حالا یه چیز کوچولو گفتیم شدیم مخرب جوملا؟!!!

اینجور که معلومه مثل اینکه من جوملا رو خیلی بیشتر قبول دارم!!!

اصلا بیاید این بحث رو تموم کنید

والسلام

رحمه الله من یقر فاتحمه الصلوات

لینک به ارسال

سلام

آقا چرا بعضی از سروران گرامی تعصب دارند ؟

سرکار خانوم چند مورد را ذکر کردند خوب همش جواب داره نیازی به نشان دادن غیرت جوملایی نیست :-)

اولا وردپرس بیشتر برای وبلاگ هست و نه سایت در خود سایتش هم نوشته شده اما جوملا برای سایت هست در جوملا طراح سایت دقت بفرمایید طراح سایت نه راهبر سایت ! باید به کد ها بیشتر از ورد پرس مسلط باشه . اگر شما بتوانید

قالب نصب کنید

افزونه نصب کنید

افزونه ها را تنظیم کنید

و....

همه و همه از شما یک راهبر (اپراتور) سایت میشازه نه طراح سایت

اگر شما بتوانید

قالب را خودتون طراحی کنید

افزونه را خودتون بنویسید

و.....

همه و همه از شما طراح سایت میسازه ! پس راهبر سایت با طراح سایت فرق داره !  همین مورد در تمامی مدیریت های محتوا صدق میکنه حال برگردیم به پاسخ های سرکار خانوم

1. تنوع قالب های جوملا بسیار پایین هست

اصلا اینطوری نیست اتفاقا تنوع بالایی داره منتها کسانی که در جوملا کار میکنند به قوانین gnu پایبند تر هستند

2. قالب هااکثر سنگین هستند و سئو اولیه ندارند

؟؟؟؟ سنگین خیر اما در مورد سئو اولیه به غیر از اینکه در طراحی باید از تکنولوژی دایو استفاده بشه سایر موارد ربطی به سئو نداره یعنی اصولا شما در قالب با سئو کاری ندارید . سئو مربوط به نحوه نمایش مطالب است اینکه تگ ها به چه صورت در سایت نمایش داده بشند به عنوان مثال h1 ها و .... به قالب مربوط نیست گرچه میتوان در قالب آن ها را تصحیح کرد

کامپوننت هاش یکی در میان توش شل و.. آپلود شده من خودم از 4 افزونه ای که نصب کردم 2 تاش اینطوری بود

دلیلش اینه که شما افزونه های نول شده بدون اجازه صاحبش را از سایت های نا معتبر دانلود میکنید و نصب میکنید ! چه انتظاری دارید ؟ آیا شما افزونه تجاری خریده اید که توش شل باشه ؟ مسلما خیر ! افزونه های جوملا کد باز ارائه میشن اما این بدین معنا نیست که شما میتوانید آن ها را در سایتی به دفات نصب کنید متاسفانه نه تنها برای جوملا بلکه برای تمامی سیستم های مدیریت محتوا هم همین مشکل اللخصوص برای کابران ایرانی هست . من یک مثلا فرم ساز میرم از یک سایت دانلود میکنم و سپس فارسیش میکنم و میام منتشرش میکنم شما هم با خوشحالی دانلودش میکنید اما نه من سواد بررسی کد های php را داشته ام و شما خبر دارید که افزونه از کجا اومده نتیجش همین میشه که شما میفرمایید . دقیقا برای همین در جومینا ما به قوانین gnu پایبندیم

جوملا ساخته شده برای سایت شرکتی و اصلا برای سایت های دانلود و تفریحی مناسب نیست

خیر همچین چیزی نیست مثل اینکه بفرمایید nuke ساخته شده برای سایت های موسیقی

نام 2 تا سایت دانلود را بگید که با جوملا ساخته شده و نیمه مطرح هست

مدیریان سایت های دانلودی اکثرا از روی دست هم تقلب میکنند برای همین وقتی میبینند یکی از یک مدیریت محتوا استفاده کرده بقیه هم میرن سراغش برای سایت های موزیک هم همینطوره اما لطفا بفرمایید که کدوم سایت دانلود چیز خاصی داره ؟ اکثرا فقط لینک دانلود را میزارن مگه کار خاص دیگه ای هم انجام میدن

در جوملا البته تو ایران کامپوننت ها تا فارسی می شوند با قیمت زیاد به فروش گذاشته می شوند  و ان هایی که رایگان منتشر می کنند کلی مشکل امنیتی و خرابی داره الان شما برید تو سایت هایی که مثلا کامپوننت رایگان منتشر می کنند منظورم فروم های پشتیبانی جوملا هست میبینید که یک نفر افزونه منتشر کرده 500 نفر استفاده کردند 400 نفر می گند اینجاش مشکل داره   اونجاش ارور میده   سایتم پرید   باگ داره   و....

این مورد اکثرا بر میگرده به همون مسئله طراح سایت و راهبر سایت که عرض کردم مثلا در خود جومینا ما همه افزونه ها را تست میکنیم و میزاریم حتی راهنماش را هم میزاریم اما باز هم برای برخی مشکل وجود داره بار اول جواب مشکل را میدیم اما همون مشکل را باز دوباره میپرسند . چرا ؟ چون پست های قبلی را نمیخونند یعنی کاربر به خودش زحمت خوندن پست های قبلی را نمیده وقتی اینطوری میشه کسی هم زحمت ارسال پاسخ دوباره به خودش نمیده

اگر بگید میخوام فیس    بو   ک  بسازم و همه چیزش مثل اون بشه  طراح های محترم البته بعضی هاشون می گند جوملا ته انعطاف هست من براتون میسازم با هزینه 10 میلیون!!!!!!!!!!!!!! کلا بهتون نه نمیگن

خوب هر کس هر قیمتی بخواد میده در ورد پرس هم همینطوره . کار ما ها وزنی نیست که بگیم 3 کیلو سایت 1000 تومن ف-ی-س ب-و-ک را با صرف هزینه چندین 100 میلیون دلاری ساخته اند به نظر من اگر کسی بتونه با 10 میلیون تومان ف-ی-س ب-و-ک بسازه دستش را باید فشرد قیمت بالایی نگفته

مگه شما انتظار دارین جوملا جادو کنه یه چیزی دقیقا مثل ف-ی-س ب-و-ک ساختن حداقل با توجه به افزونه های آماده که تازه براش هست برای یک طراح حرفه ای سایت 2 ماه زمان میبره حالا بگیریم ماهی 3 میلیون تومان هم حقوقش باشه بقیش چی ؟ بقیش برای تجربه ای است که اون ادم زحمت کشیده تا اینجا رسیده .

دیروز صبح یک مشتری داشتم زنگ زد برای سارش طراحی یک سایت ،امکانات را گفت من گفتم هزینش میشه 2 میلیون و پانصد . دوستمون یکم زرنگ تشریف داشتند به من گفتند آقا مگه جوملا رایگان نیست چرا این قیمت من گفتم اگر رایگان نبود که میشد 20 میلیون تومن بعد ایشون گفتن شما چند نفر ساعت برای این کار وقت میزارید من حساب کردم گفتم 50 ساعت کافیشه زیاد هم هست ایشون گفتن یعنی ساعتی 50 هزار تومن من گفتم نه ساعتی 25 هزار تومن هزینه میشه بعد دوباره ایون گفتن آقا پس چرا 2500 من گفتم بقیش برای اینکه پشت این 50 ساعت 500 ساعت کار شده بعد دوباره مشتری رویکردش را عوض کرد گفت میشه کامپوننت های مورد نیاز را لیست کنید من گفتم فلان و فلان و فلان بعد ایشون گفتند قیمت های کامپوننت ها را میفرمایید من جمع زدم شد 200 هزار تومان بعد ایشون گفتن خوب آقا من کامپوننت ها را میگیرم خودم نصب میکنم من هم گفتم اگر فکر میکنید با نصب کامپوننت کارتون حل میشه خوب همین کار را بکنید :-) بعد کامپوننت ها را خریدند شب زنگ زدند گفتند آقا من همون 2300 میریزم کارمون را انجام بدید من گفتم خیر 2500 میشه گفتند من که 200 تومن برای کامپوننت ها داده ام من هم گفتم ما هم بابت کامپوننت پولی نمیگریم بابت تنظیمش میگیریم خود کامپوننت و یا افزونه به تنهایی مهم نیست نحوه بکارگیری آن در سایت مهمه

8. تنها جایی هست که می بینم طرف میاد قالب فریم ورک خارجی رو فارسی می کنه به قیمت بالای 5 میلیون میفروشه تعدادشون هم کم نیست

این مورد فکر کنم یکم فرا فکنی هست من همچین موردی ندیدم اما در نهایت شما خودتون میتونید تصمیم بگیرید قیمت را بازار عرضه و تقاضا تعیین میکنه شما میتونید نخرید

من معمولا به دلیل مشغله کاری فراوان که این روز ها 100 چندان هم شده کمتر پست میدم اما این پست را مفصل نوشتم که سعی کنم دید خواهر گرامیمان را کمی تصحیح کنم هزینه های یک سایت خوب بالا است البته نسبت به ایران شما سایتت عالی هم که باشه تازه بازدید کننده زیاد جذب میکنه بازهم هزینه میزاره رودستتون که باید برید سرور مجازی براش بگیرید با باد هوا نمیشه سایت عالی راه انداخت فقط میشه تمرین کرد اما کار خیلی ها هم با همین راه میوفته

لینک به ارسال

همیشه همین طوری بوده

یه عده که دلسوز هستن و انتقاداتی دارن فورا بهشون انگ تخریب و ... می خوره

مثل اینکه تو مملکت ما تو عالم سیاست وقتی بگی مثلا فقر هست میگن وامصیبت اینو بگیرین این ضدانقلابه ، کمونیسته ، لیبراله و ...

حالا نگو طرف خودش انقلاب کرده ، جنگ بوده و ...

بابا جان من کاری با دیگران ندارم من خودم جوملایی هستم و همیشه و همه جا از جوملا دفاع کرده ام

و تمام سایت هام رو با جوملا راه اندازی کرده ام و خوب هم دارم ازش پول در میارم

حالا یه چیز کوچولو گفتیم شدیم مخرب جوملا؟!!!

اینجور که معلومه مثل اینکه من جوملا رو خیلی بیشتر قبول دارم!!!

اصلا بیاید این بحث رو تموم کنید

والسلام

رحمه الله من یقر فاتحمه الصلوات

آقای مرندی به شما حق میدم که ناراحت شده باشید ولی اگر پست من رو خونده باشید متوجه میشید که نه من کسی رو متهم به مخرب جوملا کردم و نه به کسی توهین کردم

فقط به برخی از سوالات شما و خانوم صداقتی که براتون ابهام پیش اومده بود به صورت خلاصه شده پاسخ دادم

شما هم اگر بازم براتون ابهامی وجود داره بحث رو تموم نکنید و بپرسید تا پاسخ بگیرید

خداروشکر مهندس تهرانی به صورت کامل جواب سوالات شما و خانوم صداقتی رو دادند پس دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه ولی اگر بازم شما پاسختون رو نگرفتید به صورت بهتر مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...