رفتن به مطلب
mansour92

نصب پلاگین بر روی cpanel

پست های پیشنهاد شده

من سایتم رو بر روی سی پنل آپلود کردم و حالا نوشته که پلاگین YT Frameworkرا نصب کنم،
ممنون میشم کامل راهنمایی کنید که باید از کدوم قسمت سی پنل نصبش کنم،
البته روی لوکال نصبش کرده
اینم پیغامش: Please install Plugin YT Framework and enable it

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

پلاگین YT Frameworkیک نوع فریم ورک برای جوملا می باشد که بیشتر فریم ورک برای ساده و همچنین قدرتمند تر شدن قالب های جوملا و .... می باشد

شما از قالبی استفاده می کنید که این نوع فریم ورک را نیاز دارد به لینک زیر بروید متوجه خواهید شد

موفق باشید

لینک

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

به لینک مراجعه کردم ولی پاسخی نگرفتم

سایت من روی لوکال مشکلی نداره فقط روی هاست این مشکل رو داره!

من باید روی هاست سی پانلم چه کاری رو انجام بدم که این پلاگین رو نصب کنم

لینک به ارسال

وقت بخیر

شما از قالبی استفاده می کنید که نیاز به این فریم ورک دارد، به احتمال زیاد روی جوملا شما نصب است ولی شما حق لایسنس مورد نظر را برای استفاده از قالب  پرداخت نکرده اید و یا مشکلی برای جوملا پیش آمده است که این ارور را می دهد

باید اطلاعات بیبشتر در اختیاز بگذارید

مثلا بسته جوملا را به همراه قالب به صورت نصب آسان انجام داده اید و یا قالب را به تنهایی نصب کرده اید

اطلاعات برای ورود به هاست را برای همکاران انجمن همچون آقای میری یا قاسمی ارسال و مشکل خود را بگویید تا بیشتر بررسی شود

موفق باشید

لینک به ارسال

وقت بخیر

شما از قالبی استفاده می کنید که نیاز به این فریم ورک دارد، به احتمال زیاد روی جوملا شما نصب است ولی شما حق لایسنس مورد نظر را برای استفاده از قالب  پرداخت نکرده اید و یا مشکلی برای جوملا پیش آمده است که این ارور را می دهد

باید اطلاعات بیبشتر در اختیاز بگذارید

مثلا بسته جوملا را به همراه قالب به صورت نصب آسان انجام داده اید و یا قالب را به تنهایی نصب کرده اید

اطلاعات برای ورود به هاست را برای همکاران انجمن همچون آقای میری یا قاسمی ارسال و مشکل خود را بگویید تا بیشتر بررسی شود

موفق باشید

بله قالب رو بصورت نصب اسان انجام داده ام، مگه در اینصورت مشکلی پیش میاد؟؟ 

و ورژن جوملا 2.5 می باشد،

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...