رفتن به مطلب
shahryar warez

سوال در مورد راه اندازی بازی آنلاین در جوملا؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی خیلی توی اینترنت گشتم ولی چیزی بدرد بخوری در مورد راه اندازی بازی آنلاین نتونستم پیدا کنم یه چند تا سوالی دارم که شاید هم سخت یا آسون باشه

1.اول فضایی که برای این کار (راه اندازی بازی آنلاین) می خوایم با فضایی که برای یک سایت معمولی می خواهیم فرق می کنه (از نظر پهنا و فضا نه نمی گم )

2.آیا جوملا می تونه مثلا یک بازی وارکرفت که لن می شه بازی کرد می شه با اون در جوملا بازی کرد

مثلا هرکی در کامپیوتر خود این بازی رو نصب کنه و بعد در سایت یک سرور هایی درست بشه تا اون ها با هم بازی کنند

فلنه همین سوال ها رو دارم ولی اضافه می شن

راستی این سایت یکی از بزرگترین سرور های آنلاین برای بازی هست که شما اول مسنجری مثل یا هورو دانلود می کنید و بعد می رین با یوزر و پس خود به سرور بازی مورد نظر و داخل یکی از سرور ها با کل جهان مشغول به بازی می شین

www.garena.com

ممنون شهریار جون:heart::heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

1 -به چند مورد بستگي داره = بازديد شما ، حجم بازي شما ،... ولي به طور معمول پهناي زيادي مي خواد.

2 - در اين مورد من اطلاعات زيادي ندارم ولي تا جايي كه مي دونم اين سايته دارتي سيستم خواصي هستند و براي اين كار طراحي شدند ... و فكر نك تا به حال كامپونتي با اين مشخصات وجو داشته باشه ... پس اگه بشه هم خيلي سخته و بايد براي شما ايكستنشهاي اختصاصي نوشته بشه ...

موفق باشيد

يا علي

لینک به ارسال

به نظر منم با جوملا نمیشه چنین سایتی کار کرد چون هم سرعتش کمه و هم برای چنین کاری آدم بهتره بگرده و اسکریپت های مخصوص game را پیدا کنه و از اونا استفاده کنه یا می تونید از چند تا اسکریپت متفاوت بازی آنلاین در کنار هم استفاده کنید و بعد یه سایت اصلی جوملا داشته باشید و به اون اسکریپت ها لینک بدید

لینک به ارسال

آخه موضع اینکه واقعا اکستشن ها یا برنامه نویسی های که نوشته می شه بعضی موقع قابل قبول برای مغز نیست

نگاه کنید سرور گارنا شما اگه در بازی باشید و بازی رو ببرین یا در مقام دوم اول سوم در یک بازی باشید یا شما سرور بازی شوید به شما آخر یازی لول می ده و به شما آواتار جدید می ده

فکر نکنم اینا کامل با برنامه نویسی های تحت وب نباشه

مخصوصا همه یک مسنجری درست می کنند و کاراشون رو انجام می دن

از نظراتتون ممنون هستم شهریار جون

لینک به ارسال

با سلام

چرا شهريار جون همش كار برنامه نوسي وب هستند حالا كمي هم از غيره وب كمك گرفتن برا مسنجر ها

موفق باشيد

يا علي

لینک به ارسال

به نظر من اصلا نمی شه این کار رو با نرم افزار های و برنامه نویسی های وب انجام داد بخاطر اینکه اگه شما یک بار این بازی آنلاین رئ بازی کنید می بینید که فقط رابط برنامه نویسی نرم افزار کامپبوتر و کاربران همین وب هست و بقیه فقط با برنامه نویسی انجام می شه اونم واقعا پیشرفته آخه من نمی دونم اینا چیجوری می شه که ارتباط با بانک اطلاعاتی واقعا بزرگ قطع نمی شه من نمی دونم:P

موضوع خوبی شده این رو امروز در روزنامه کلیک جام...جم دیدم

اینکه یکی از شرکت های بزرگ بازی های انلاین و سرور ساز با یک شرکت دیگه ادغام شده که من این شرکت و کاراش رو خیلی دوست دارم به نام

زیگنا

حالا دوستانی که در این امر واقعا اطلاعاتی به ما بدن ممنون می شم و راستی این بازی های فلش بین چند نفر که خیلی سبک هست رو یجوری می شه در جوملا پیاده سازی کرد در smf که به راحتی با نصب یک مود انجام می شه

و لی در جوملا چی ؟:@

لینک به ارسال

خوب دوساتن من این موضوع رو فکر کنم سال اویل این انجمن دادم ولی ولش نکردم تا اینکه همیدم برای ساخت

بازی های بزرگ مثل وارکرفت و کانتر و یا بازی ورود آف وارکرفت که شبکه و آنلاین هستن باید یک سرور دتیکت بگیرید و در اون سرور رو نصب کنید

و دیگران نیز بیان روی سرور

در جوملا این امکان وجود نداره که دوستان بیان در اون این چنین بازی هایی رو شروع کنند به ساخت سرور

خیلی کمش یک سرور بازی در ثانیه 1 تا 4 مگ می کشد پس به یک رم 10 هزار گیگی دارید و پهنای باند قول و نامحدود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...