رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

دوستم رشتش IT هست يك پروژه براي درس تجارت الكترونيك با موضوع free online shop كه به گفته استاد بايد در مورد سايت سازها اطلاعات جمع آوري كنند كه بايد يكي از اين سايت سازها رو به عنوان موضوع اصلي انتخاب كنند , من جوملا رو پيشنهاد كردم و گفتم اينجا مطرح كنم حتما شما مي تونيد راهنمايي كنيد !

حالا يك فهرست موضوعي ميدم كه بهتر بفهميد كلا در مورد چيه !

1.تاريخچه

2.انواع سايت سازها رايگان و پولي

3.كاربرد يكي از آنها (جوملا)

4.در ايران كدام يك بيشتر مورد استفاده قرار ميگيره

5.مقايسه كلي

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزيز من فكر ميكنم قبلا تاپيكت در اين مورد داده باشي.

قوانين رو زير پا نزاريد.

از شما بعيده

لینک به ارسال

با سلام

آره

اون پست چون در انجمن اسكريپت ها داده شده بود و عنوان جالبي نداشت و يكم موضوع رو بد بيان كرده بودم كه يكم گيج كننده بود به خاطر همين با يكي از مديران صخبت كرديم كه اون رو پاك كنه كلا و من بيام در اينجا موضوع رو بدم

از اين كه كاربرها به فكر اين انجمن هستند خيلي خوبه به مديران تبريك ميگم كه اين جو صميمي اينجا شكل گرفته

جومينا اولين انجمن جوملا بود كه اومدم و آخرين انجمن هست و حتما قوانين رو رعايت مي كنم مگه در موردها خواستي كه ناخواسته باشه , مثل همين كه اون اول يكم گيج شدم كجا موضوع ايجاد كنم !

حالا بگذريم فقط من راهنمايي مي خوام و چون مديران اينجا يكي از قطب هاي جوملا در ايران هستن گفتم در اين زمينه شايد بتونند كمك كنند !

با تشكر

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز این چند تا سوال شما میتونه یک کتاب باشه!

تاریخچه جوملا خودش 10 ها صفحه میتونه باشه.وای به حال این تعداد بسیار زیادی که Cms داریم.بهترین کار برای دوست شما مراجعه به جوملا جهانی و کسب اطلاعات مختصری از جوملا است چون واقعا این بحث دامنه گسترده ای داره.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست من دوست داري اين مقاله تقريبا چند صفحه اي باشه؟

ميتونم با كمي جستوجو در وب برات يه چيزي دستو پا كنم!!!

لینک به ارسال

به نكته خوبي اشاره كرديد

sir : منم نمي خوام اينجا در مورد بحث كنيم در توضيحاتم اشاره كردم فقط راهنماي

خوب حالا راهنمايي شامل مواردي مانند معرفي چندتا سايت در اين زمينه , از چه مطالبي براي بهتر شدن اين پروژه استفاده بشه بهتره و ... همچين چيزايي

azarmehrs : خوب اين پروژه ماله من نيست كه در توضيحاتم اشاره كردم , اين پروژه 3نفره هست , جستجو كاري نداره همه ديگه اين كارو ميتونند انجام بدن

به حاطر اين اينجا موضوع دادم يك پروژه خوب در بياد با راهنمايي هاي شما مخصوصا در مورد كاربرد جوملا

حالا بازم تصميم با خودتونه ميتونيد يكي از مديران بياد اين موضوع رو قفل يا پاك كنه اگه با يك جستجو ميشه يك پروژه در اين زمينه درست كرد ! من وظيفه خودم انجام دادم !

با احترام

لینک به ارسال

خدمتتون گفتم بهترین منبع همون جوملا جهانی است این مقاله هم از سایت تک بوک داشتم به دردتون میخوره راجب اپن سورس در ایران هست

http://dl.joomina.ir/file.php?file=07323693e8b26a548e8bd3456401823f

موفق باشید

لینک به ارسال

من اينو دانلود كردم

ولي اين كه در مورد لينوكس هست !

در مورد سيستم عامله

لینک به ارسال

آقا حمید گل گفتم در مورد اپن سورس هست لینوکس هم اپن سورس هست دیگه گفتم برای شاید برای مقدمه به دردت بخوره.

موفق باشید

لینک به ارسال

به نظر من بهتر است قوانين اپن سورس را به عنوان پيش مقاله جمع آوري كنيد كه جناب تهراني هم در اين مورد در انجمن مطلب طولاني نوشتند.سپس نام بردن از تعدادي سيستم هاي مديريت محتوا و توضيحاتي در مورد امكاناتشون و سپس با معرفي جوملا و توضيحات كاملي راجع به به اون كه در مورد جوملا ميتوانيد در ويكي سايت جومفا و مامبو هم مطالب خوبي بيابيد مخصوصا در مورد ماژول ها و كامپونت ها و پلاگين ها.

اون سايتي كه بهتون معرفي كردم منبع خوبي از اپن سورس ها است و سايت ديگري هم موجود است به نام سورس فورگ كه خودش دريايي از اپن سورس است.

فروشگاه سازهاي معروفي كه در ايران است

اپن كارت

پرستاشاپ

و...

به علاوه جوملا كه با كامپوننت ويرتومارت ميتوان با اون فروشگاه آنلاين راه اندازي كرد

سيستم هاي مديريت محتوايي كه در ايران زياد استفاده ميشود به ترتيب محبوبيت

جوملا براي راه اندازي همه نوع سايت

وردپرس براي راه اندازي وبلاگ كه البته قابليت هاي ديگري هم دارد

نيوك مشهد كه بيشتر دوستداران سايت هاي موسيقي از اون استفاده ميكنند

نيوك لرن يك اسكريپت متن باز ايراني

فيوژن كه اون هم براي راه اندازي سايت استفاده ميشود

e107 كه براي راه اندازي سايت هاي مختلف استفاده ميشود

اسليد كه در دو نسخه رايگان و تجاري عرضه شده و نسخه وبلاگي اون اپن سورس است و روسي هم ميباشد

اگر بتونيد راجب اينها جداگانه مطالبي جمع كنيد فكر ميكنم كافي باشه.يادتون نره من ديدم كه آقاي تهراني در باره قوانين اپن سورس مطلبي منتشر كردند ولي انجمن و عنوانش رو يادم نيست اگر اون رو هم مطالعه كنيد خوبه.

با يك سرچ ميتونيد درمورد اسكريپت هاي بالا مطالب خوبي پيدا كنيد.

سعي كنيد يكم درشت بنويسيد تا چندين صفحه بشه البته همونطور هم با حروف درشت پرينت بگيريد.:D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...