رفتن به مطلب
a.z.n

کمک برای ایراد php my admin

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من در لوکال یک سایت جوملا دارم و در مرحله نصب به phpmyadmin رفتم و یک پایگاه داده ساختم اما الان که می خواهم از پایگاهم بکاپ بگیرم و بر روی هاست منتقل کنم این ارور را می دهد!!! در ضمن قسمت مدیریت و نمایش سایت ایرادی ندارد.

Warning: require_once(./libraries/common.inc.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\LORD 11\xmapp\xampp\phpMyAdmin\index.php on line 35

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './libraries/common.inc.php' (include_path='.;D:\LORD 11\xmapp\xampp\php\PEAR') in D:\LORD 11\xmapp\xampp\phpMyAdmin\index.php on line 35

ویرایش شده توسط حسینی پارسا
اصلاح عنوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من در لوکال یک سایت جوملا دارم و در مرحله نصب به phpmyadmin رفتم و یک پایگاه داده ساختم اما الان که می خواهم از پایگاهم بکاپ بگیرم و بر روی هاست منتقل کنم این ارور را می دهد!!! در ضمن قسمت مدیریت و نمایش سایت ایرادی ندارد.

Warning: require_once(./libraries/common.inc.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in D:\LORD 11\xmapp\xampp\phpMyAdmin\index.php on line 35

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './libraries/common.inc.php' (include_path='.;D:\LORD 11\xmapp\xampp\php\PEAR') in D:\LORD 11\xmapp\xampp\phpMyAdmin\index.php on line 35

روی سایت نصب کنید جوملا رو

و همه کارهایی که توی لوکال کردید انجام بدید

لوکال هاست

صرفا برای تست افزونه و اطمینان از عدم مشکل اون هست

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ تون

یعنی کلا نمیشه سایتی که تو لوکال ساختیم رو به هاست انتقال بدیم؟؟؟

سوال دیگم اینه که چراچند روز پیش که شروع به ساخت سایت کردم میتونستم phpmyadmin رو باز کنم اما الان نمیشه و ارور میده.

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ تون

یعنی کلا نمیشه سایتی که تو لوکال ساختیم رو به هاست انتقال بدیم؟؟؟

سوال دیگم اینه که چراچند روز پیش که شروع به ساخت سایت کردم میتونستم phpmyadmin رو باز کنم اما الان نمیشه و ارور میده.

چرا ولی مشکله

در مورد سوال دوم اول بفرمائید PHPMYADMIN لوکال هاست یا هاست؟

لینک به ارسال

از پوشه های زیر توی فولدر زمپ تون بکاپ بگیرید (توی یه درایو یا فولدر ذخیرش کنید)

C:\xampp\htdocs

C:\xampp\mysql\data

حالا زمپ رو حذف کنید و دوباره نصب کنید.

و این پوشه ها رو توی  همین آدرس توی زمپ جدید قرار بدید

99% درست میشه

لینک به ارسال

خیلی ممنون کاری که گفتید کردم مشکلم حل شد :)

خواهش میکنم فقط این پوشهmysql/data جایی درز نکنه ها خیلیا نمیدونن

:)

بزارید اختصاصی خود جومینا بمونه

راستی لوگوم خوب شده؟

ویرایش شده توسط ghasemy50

لینک به ارسال

من  دیتا بیس و فایل های سایتم رو زیپ کردم و  پوشه ی سایتم رو روی هاست اپلود کردم  

سوالم اینه که بعد از اکسترکت کردن پوشه زیپ محتویات اونو تو یک فولدر قرار میده در حالی که من نمیخام این طور بشه (فکر می کنم نباید این طور بشه) و فایل های سایتم مستقیما برن تو public_html

با استفاده از net2ftp منتقلشون کردم به public_html  اما الان  ارور میده

نمی دونم منظورم درست رسوندم یا نه :mellow:

ببخشید اگر سوالم ابتدایی آخه من تازه جوملا روشروع کردم در ضمن من از یک هاست رایگان استفاده می کنم.

اینم ارورش :

Warning: require_once(/home/u317564893/public_html/includes/framework.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u317564893/public_html/index.php on line 21 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/u317564893/public_html/includes/framework.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u317564893/public_html/index.php on line 21

لینک به ارسال

من  دیتا بیس و فایل های سایتم رو زیپ کردم و  پوشه ی سایتم رو روی هاست اپلود کردم  

سوالم اینه که بعد از اکسترکت کردن پوشه زیپ محتویات اونو تو یک فولدر قرار میده در حالی که من نمیخام این طور بشه (فکر می کنم نباید این طور بشه) و فایل های سایتم مستقیما برن تو public_html

با استفاده از net2ftp منتقلشون کردم به public_html  اما الان  ارور میده

نمی دونم منظورم درست رسوندم یا نه :mellow:

ببخشید اگر سوالم ابتدایی آخه من تازه جوملا روشروع کردم در ضمن من از یک هاست رایگان استفاده می کنم.

اینم ارورش :

Warning: require_once(/home/u317564893/public_html/includes/framework.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u317564893/public_html/index.php on line 21 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/u317564893/public_html/includes/framework.php' (include_path='.:/usr/lib/php') in /home/u317564893/public_html/index.php on line 21

اگر از هاست رایگان استفاده می کنید باید فایل Configuration رو باز کنید و بجای localhost این رو بنویسید:

برای مشکل اول هم میتونید انتقال بدید به خارج از پوشه

mysql.main-hosting.com

ویرایش شده توسط ghasemy50

لینک به ارسال

ارور شو از این بود که همه ی فایل هام دقیقا به public_html منتقل نشده بودند و منتقل نمی شن :mellow:

هر کاری می کنم  بعضی از فایل ها ویا حتی بعضی از فایل های html تو public_htmlکپی یا  کات نمیشن 

به هر حال پذیرفتم بعد از اسم سایتم اسم یک فولدر رو هم بزنم تا سایتم رو ببینم چون تنها برای آموزش بود.

البته اگر کسی دلیلشو میدونه ممنون میشم کمکم کنه. 

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید :)

لینک به ارسال

ارور شو از این بود که همه ی فایل هام دقیقا به public_html منتقل نشده بودند و منتقل نمی شن :mellow:

هر کاری می کنم  بعضی از فایل ها ویا حتی بعضی از فایل های html تو public_htmlکپی یا  کات نمیشن 

به هر حال پذیرفتم بعد از اسم سایتم اسم یک فولدر رو هم بزنم تا سایتم رو ببینم چون تنها برای آموزش بود.

البته اگر کسی دلیلشو میدونه ممنون میشم کمکم کنه. 

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و پاسخ دادید :)

دسترسي بديد

لینک به ارسال

سلام

البته آقای قاسمی لطف کردند مشکل شما رو بررسی کردند ولی در رابطه با انتقال سایت از لوکال به هاست کار بی نهایت ساده ای هست . در سایت جومینا یک آموزش ویدئویی هست به نام ساخت بسته نصبی و انتقال سایت از لوکال به هاست که با افزونه اکیبا بکاپ انجام میشه / این آموزش را ببینید دیگر جهت انتقال سایت مشکل نخواهید داشت/joomina.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...