رفتن به مطلب
poyangift

درج یک مطلب در دو مجموعه

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من میخوام یک مطلب را در یک سایت خبری در دو مجموعه ثبت کنم بطوریکه کاربران هر کدام از مطالب مربوط به مجموعه ها را را بازدید کردند در هر دوجای سایت آمار بازدید مطلب فوق یک عدد را نشان دهد برای مثال یک خبر را به عنوان خبر صفحه اول در مجموعه اخبار داریم که در یک منوی آرشیوی از نوع لیست مجموعه آرشیو می شود حال میخواهم برخی از اخبار این مجموعه که خودم آنها را انتخاب می کنم در منوی دیگری در جای دیگری از سایت آرشیو شود طوریکه هر دو خبر آمار بازدید یکسان را نشان دهند “با چنین کاری امکان دارد ؟    

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

من میخوام یک مطلب را در یک سایت خبری در دو مجموعه ثبت کنم بطوریکه کاربران هر کدام از مطالب مربوط به مجموعه ها را را بازدید کردند در هر دوجای سایت آمار بازدید مطلب فوق یک عدد را نشان دهد برای مثال یک خبر را به عنوان خبر صفحه اول در مجموعه اخبار داریم که در یک منوی آرشیوی از نوع لیست مجموعه آرشیو می شود حال میخواهم برخی از اخبار این مجموعه که خودم آنها را انتخاب می کنم در منوی دیگری در جای دیگری از سایت آرشیو شود طوریکه هر دو خبر آمار بازدید یکسان را نشان دهند “با چنین کاری امکان دارد ؟    

فکر کنم با افزونه K2 بشه

لینک به ارسال

درود بر شما

برای  اینکه بتوانید یک مطلب را به دو مجموعه بدهید باید از multicategory استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...