رفتن به مطلب
slooTorteP

مشکل برای مشاهده سایر پوشه های جوملا در هنگام تغییر دانلود فایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان گرامی. متاسفانه نتونستم عنوان خوبی برای مشکلم پیدا کنم و ببخشید عنوان گنگ هستش

فرض کنید من یک فایل به نام goodfile.rar و چند فایل دیگه رو در پوشه m برای دانلود در سایتم قرار دادم:

آدرس فایل مورد بحث:

goodwebsite.ir/downloads/m/goodfile.rar

و این لینک رو به عنوان لینک دانلود در سایتم قرار دادم.حالا اگه فردی آدرس زیر رو در مرور گرش وارد کنه:

goodwebsite.ir/downloads/m

کل فایل هایی که من در پوشه m قرار داده بودم به صورت لیست برای اون نمایش داده میشه :(

آیا راهی وجود دارد برای عدم نمایش این صفحه و سایر فایل ها؟

ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

راه دیگرش هم این است که یک فایل index.html خالی درون پوشه m قرار دهید

لینک به ارسال

روش جناب ghasemy50 مشکلش اینه که دیگه نمیشه فایل درون پوشه رو دانلود کرد ولی روش جناب محمد حسین میری جواب خوبی داد و می تونم فایل رو هم دانلود کنم :)

ممنونم از شما

لینک به ارسال

روش جناب ghasemy50 مشکلش اینه که دیگه نمیشه فایل درون پوشه رو دانلود کرد ولی روش جناب محمد حسین میری جواب خوبی داد و می تونم فایل رو هم دانلود کنم :)

ممنونم از شما

بله درسته با کاری که آقای میری پیشنهاد کردند فایل index.html خالی نمایش داده می شود و مخاطب نمیتواند صفحات را ببیند موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...