رفتن به مطلب
saintanger

دو یا چند سایت با هسته مشترک

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید
من دو سایت جوملایی یکی با زبان انگلیسی و یکی با زبان فارسی رو روی دو فولدر en و fa نصب کردم
دو زبانه کردن سایت رو بلدم اما این قالب به خاطر امکاناتی که داخلش داره، حتی با کمک پشتیبانی سایت templaza هم نتونستم دو زبانش کنم
مشکل من اینجاست که میخوام عکس های دو قالب رو از یه جا بخونه که نیاز نباشه دوباره آپلودشون کنم
از کامپوننت zt portofilio استفاده میکنم و برای کاربر سخته که هر نمونه کاری رو دوبار آپلود کنه
.
آیا راهی برای یکسان سازی منابع هست ؟! ( راهش هست چون دیدم چندین سایت رو روی یک هسته جوملا نصب میکنند اما نمیدونم چطوری میشه این کار رو کرد )

با تشکر ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درودبر شما

باید جایی که این فولدر عکس خونده میشه در ادرس مثلا /fa را در هر دو کامپوننت وارد نمایند

به طور کلی باید ویرایش شود

لینک به ارسال

درودبر شما

باید جایی که این فولدر عکس خونده میشه در ادرس مثلا /fa را در هر دو کامپوننت وارد نمایند

به طور کلی باید ویرایش شود

با تشکر و قدردانی

لطف می فرمایید یکم با جزئئات توضیح بدید ؟

در دیتا بیس باید تغییر کنه یا در فایل های php کامپوننت ؟

بعد به صورت کلی استفاده چندسایت از یک هسته جوملا به چه صورتی هست ؟!

من مجموعه سایتی رو میشناسم که حدود 100 سایت با امکانات کامل از یک هسته جوملا بهره میبرند

فقط روشش رو بلد نیستم که چطور میشه این کار رو انجام داد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...